Grafitová pena

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Naša rozsiahla ponuka zahŕňa grafitový polystyrén určený pre energeticky úsporné a pasívne stavby. Ponúkame vysokokvalitný grafitový polystyrén so širokým spektrom použitia a rôznymi koeficientmi λ: od 0,033 W / mK do 0,031 W / mK. Našim zákazníkom garantujeme polystyrén s grafitom od overených výrobcov, spĺňajúci minimálne hmotnosti pre jednotlivé druhy polystyrénových výrobkov. Užite si nakupovanie!

Polystyrénová strecha, podlaha

Ponúkame kvalitný energeticky úsporný grafitový polystyrén na strechu a podlahu s veľmi dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami. Atraktívna cena v kombinácii s možnosťou použitia v najťažších podmienkach z neho robí jeden z najlepších návrhov na trhu. Má veľmi dobrú tepelnú vodivosť a vysokú odolnosť v tlaku a ohybe.

Grafitový polystyrén na základ

Izolácia základov by mala byť odolná aj voči extrémnym podmienkam. Nami ponúkaný základový grafitový polystyrén sa vyznačuje vysokou vodeodolnosťou a skvelým koeficientom lambda. Jeho parametre potvrdzuje certifikát udelený Inštitútom pasívnych budov. Nízka cena grafitového polystyrénu umožňuje lacno znížiť náklady na vykurovanie domu.

Fasáda z grafitového polystyrénu

Odolný a vlhkosti odolný grafitový polystyrén urobí fasádu vašej budovy odolnou voči ochladzovaniu a rýchlym tepelným stratám. Možno ho použiť na preklady a ostenia, stropy a steny s skeletovým obkladom. Ide o samozhášavý materiál s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.