Všeobecné upevňovacie systémy

Tlak príruby/platne od Koelner KWL-90-PP Tlak príruby/platne od Koelner KWL-90-PP 2
Available
Tlakové príruby

Lisovacie príruby Koelner KWL ø90 mm

KOELNER
KWL-090PP
0,10 € / ks
Średnia ocena: 4,42
Zobrazuje sa 1-24 z 400 položiek

Pri rekonštrukcii domu či bytu stojí za zváženie, ktoré upevňovacie systémy budú najlepšie fungovať a budú vám slúžiť dlhé roky. Naša ponuka zahŕňa všeobecný a záhradný spojovací materiál, t.j. rýchlomontážne a rozperné hmoždinky, chemické kotvy, skrutky do dreva a ocele a upevňovacie príslušenstvo, ako aj špecializované upevňovacie prvky pre fasádne izolácie alebo trojvrstvové steny. Všetky nami predávané produkty (vrátane značiek Koelner, RawlPlug a SPAX) sú veľmi odolné a solídne spracované, a preto dokonale plnia svoju funkciu.

Koelnerove upevňovacie systémy

Odporúčame vám zoznámiť sa so širokým sortimentom upevňovacích systémov renomovanej značky Koelner, ktorá je synonymom najvyššej kvality. Náš katalóg obsahuje chemické kotvy, prítlačné dosky a frézy od tohto výrobcu, ktorý je obľúbený v celej Európe aj mimo nej.

Na požiadanie je možné po predchádzajúcom kontakte s oddelením služieb zákazníkom objednať neštandardné typy a dĺžky spojovacích prvkov - kolíkov alebo skrutiek. Nami ponúkané upevňovacie systémy predávame za konkurencieschopné ceny.

Srdečne Vás pozývame na nákup.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.