Upevňovacie prvky pre záhrady a terasy

Zobrazuje sa 1-24 z 38 položiek

V našom plne vybavenom obchode so stavebninami ponúkame spoľahlivéskrutky do dreva, podložky pod trámy, dištančné kríže,skrutky na terasové doskyj a ďalšie príslušenstvo potrebné na montáž terás a iných druhov záhradnej techniky. Pozývame vás na nákup a v prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom.

Dištančné podložky pod nosníky SPAX

Trámové rozpery SPAX, určené pre terasové konštrukcie na betónovom základe, sa používajú tam, kde sú záhrady obohatené o drevené terasy. Prvky vyrobené z gumy chránia drevený hranol pred zemnou vlhkosťou, eliminujú vibrácie a nepríjemné praskanie a zabezpečujú správnu stabilizáciu celej konštrukcie. Dostupné sú v dvoch verziách – hrúbka 4 a 8 mm. Spolupracujú s terasami vybudovanými v systéme SPAX.

Terasové skrutky

Kvalitná dvojstupňová vŕtačka je ideálna na opracovanie pôvodného a exotického dreva. Umožňuje vŕtať a frézovať objímku tak, aby mala skrutka správnu dráhu skrutkovania. Terasové skrutky SPAX do dreva sa vyznačujú vysokou presnosťou a vysokou životnosťou. Sú navrhnuté tak, aby závit zaručoval dotiahnutie skrútených dosiek k sebe a povrchová úprava hlavy neovplyvnila deformáciu dreva a bola neviditeľná. Dodávajú sa v dvoch verziách s rôznymi farbami – s náterom vo farbe starého zlata a striebra.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.