Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 15 mm Vlna ISOVER TDPT 15 mm 2
Available
Vlna na podlahu

Vlna ISOVER TDPT 15 mm

ISOVER
101050115
7,14 € / m2
Hodnotili: 4,48
Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Minerálna vlna pod podlahu od IzoSystems.sk

Naša ponuka zahŕňa podlahovú minerálnu vlnu, vďaka ktorej efektívne zateplíte miestnosť podľa vlastného výberu. Produkt pochádza od uznávaného výrobcu ponúkajúceho kvalitný tovar - Isover a Rockwool dodali sortiment s najlepšími parametrami. Minerálna vlna pod poterom výborne izoluje, je nehorľavá, navyše pomáha zabezpečiť dobrú akustiku. Chcete sa dozvedieť viac o vlnách, ktoré ponúkame? Skontrolujte si detaily našej ponuky - kliknite na produkt, o ktorý máte záujem, napríklad 20mm podlahová vlna, a získate informácie o všetkých jej parametroch.

Nenašli ste produkt o ktorý máte záujem? Špeciálne pre Vás vieme objednať podlahovú vlnu od iného výrobcu. Stačí kontaktovať naše oddelenie služieb zákazníkom a oznámiť nám, že si chcete kúpiť takýto produkt.

Minerálna vlna na podlahy – čo ponúkame?

Na IzoSystems.sk máme minerálnu vlnu na podlahy od značiek Rockwool a Isover, ktoré sú perfektné na izoláciu rôznych typov podláh a konštrukcií. Tvrdá vlna na podlahy Rockwool, ako je Rockwool Steprock SUPER 20 mm, sa používa na podlahy na cementovom alebo anhydritovom základe. Môžete ho použiť aj v prípade, že máte plávajúcu podlahu na podklade z dosiek Fermacell 2E22 a dosiek OSB-3 alebo Norgips DIFR na masívnych stropoch. Tento produkt sme predstavili v mnohých veľkostiach, ako napríklad 10 cm podlahová vlna - pozrite si našu ponuku a vyberte si produkt, ktorý bude vo vašom prípade fungovať najlepšie.

Druhým výrobcom, ktorého sortiment je dostupný v našom internetovom obchode, je Isover. Už roky sa značka špecializuje na vytváranie najkvalitnejších izolačných a akustických izolačných materiálov, ktoré možno použiť v rôznych typoch obytných a komerčných budov. V Poľsku pôsobia už viac ako 25 rokov a ich skúsenosti sa premietajú do výroby špičkových materiálov, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Môžete ich použiť aj na tepelnú a akustickú izoláciu stropov v ťažkých, ľahkých a suchých plávajúcich podlahách.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.