Polyuretánové dosky

Zobrazuje sa 1-24 z 71 položiek

Ponúkame vysoko kvalitné PIR a PUR polyuretánové panely s najvyššími parametrami lambda na trhu (dokonca λ = 0,023 W / mK). Každá polyuretánová platňa dostupná v našej predajni zaručuje účinnú izoláciu (PUR a PIR platne udržia teplo oveľa lepšie ako klasická minerálna vlna) obvodových stien, striech obytných budov a pod. Polyuretánová doska je riešením pre energeticky efektívne domy, vďaka čomu budú náklady na údržbu budovy v budúcnosti oveľa nižšie. Ponúkame produkty od spoľahlivých výrobcov a za dobré ceny, takže si môžete byť istí, že investícia sa vám v krátkom čase vráti. Vyberte si polyuretánové penové materiály s najlepšími izolačnými parametrami.

Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na oddelenie služieb zákazníkom. Srdečne vás pozývame na nákup a odporúčame vám dozvedieť sa viac o našom cenníku.

Polyuretánová doska

Pevné a odolné polyuretány, z ktorých sú vyrábané ponúkané PIR podlahové dosky, nachádzajú uplatnenie v moderných projektoch a realizáciách pasívnych a energeticky úsporných stavieb. Vyznačujú sa veľmi nízkym súčiniteľom tepelnej vodivosti, čo zaručuje skvelé tepelnoizolačné hodnoty aj v kombinácii s podlahovým vykurovaním. PIR polyuretánová doska je tiež vysoko odolná voči stlačeniu a tlaku. Podlaha, pod ktorú aplikujeme tento roztok, len tak ľahko nevychladne.

Izolácia z polyuretánovej peny

Izolácia z polyuretánovej peny pokrytá sadrokartónom má veľmi dobrú požiarnu odolnosť a zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti. Často sa používa na dokončovanie stien schodísk a bytov, ako aj podkrovia a interiérov historických budov. PIR polyuretánové dosky sa ľahko inštalujú - môžu byť inštalované lepidlom aj mechanickým spôsobom. Energeticky úsporná polyuretánová doska umožňuje znížiť náklady na vykurovanie v zime a klimatizáciu v lete.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.