Čistenie klinkera

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Čistenie klinkera

Estetická a čistá fasáda je skutočnou výkladnou skriňou vášho domova. O vonkajší vzhľad vašej nehnuteľnosti sa oplatí postarať sa, pretože je to prvá vec, ktorej sa okoloidúci alebo vaši hostia venujú. Aby prvky ako klinkerové dlaždice alebo tehly vyzerali dobre, treba sa o ne náležite starať. Použitie profesionálnych prostriedkov na čistenie a impregnáciu slinku určite prinesie veľmi uspokojivé výsledky. Naša ponuka obsahuje vynikajúce prípravky a saponáty, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nepríjemných škvŕn a výkvetov, ktoré sa objavujú na povrchu fasády.

Prípravok na čistenie klinkerových dlaždíc - starostlivosť o fasádu

Čistiaci prípravok na odstránenie zvyškov malty pomôže efektívne zabezpečiť dobrý vzhľad fasády a ďalšie. Profesionálne čističe slinkovej malty úspešne vyčistia vašu fasádu od usadenín, nečistôt a sadzí. Sú vhodné aj na odstraňovanie mastných škvŕn z tehlových a stenových konštrukcií, výkvetov zo škár alebo nečistôt zo škár fasád a plotov.

Zabezpečenie klinkerových tehál a keramických dlaždíc je mimoriadne jednoduché a nezaberie veľa času. Určite si pozrite našu ponuku, kde nájdete pestrú škálu prípravkov na slinku. Postarajte sa o dobrý stav a vzhľad tehlového líca, aby vám slúžil čo najdlhšie. Snažte sa svojej fasáde poskytnúť primeranú ochranu proti korózii a nečistotám, aby ste sa z jej dobrého stavu mohli tešiť dlhé roky.

Kvapalina na čistenie klinkiera - údržba slinku alebo tehly

Klinker je materiál náchylný na hromadenie machu na jeho povrchu. Ak chcete odstrániť mach zo slinku, ošetrite ho kvapalinou na čistenie tehál, ktorá bola zriedená vodou. Môžete použiť tlakový čistič, ktorý pomôže rovnomerne rozložiť celý čistiaci prípravok.

Takéto chemikálie na tehlu alebo slinku pomáhajú vyčistiť slinku od machu, ale aj od mastných škvŕn, lišajníka a bieleho povlaku. Umyte klinker vo vašej domácnosti a zaistite dokonalý vzhľad vašej fasády. Naša ponuka zahŕňa impregnácie na slinku, ale aj chemikálie na čistenie slinku a keramických tehál.

Prípravok na čistenie klinkiera - metódy čistenia povrchov klinkieru

Prípravok na čistenie klinkerových tehál by mal úspešne odstrániť soľ a vápenné výkvety. Môžu sa objaviť, keď sa na inštaláciu klinkeru použili nevhodné malty alebo samotný povrch tehly a klinker nebol riadne chránený. Môžete ich skúsiť odstrániť octom a špongiou na umývanie. Keď sa táto metóda ukáže ako neúčinná, je najlepšie vyskúšať čistič slinku na báze kyseliny. Pamätajte, že tento typ stavebnej chémie vyžaduje riedenie.

Takýto prostriedok na ošetrovanie slinku sa môže nanášať iba na suchý povrch a potom by sa mal celý povrch opláchnuť vodou pod tlakom. Profesionálny prípravok na odstraňovanie výkvetov z klinkerových tehlových fasád dokáže zázraky.

Čistiaci prostriedok na tehly slinku - impregnácia klinkiera

Použitie čistiaceho prostriedku na slinku môže pomôcť s odolnými nečistotami, ale nepomôže to v procese impregnácie. Aby ste správne zabezpečili trvanlivosť a absenciu korózie dlaždíc, musíte si zakúpiť prípravok určený na ochranu výrobkov s nasiakavosťou pod 6%. Tento typ stavebnej chémie ochráni váš slinok pred nečistotami, ale aj pred zafarbením a usadzovaním machu.

Kvalitné impregnácie, ktoré nájdete v našej ponuke, sú paropriepustné, vďaka čomu samotný klinker dokonale uvoľňuje vlhkosť najmä v období silných dažďov. Prípravky na ochranu fasád zo slinku môžu trvať až tri roky. Na trhu sú dostupné aj impregnácie klinkerových tehál, ktoré prenikajú hlboko do jej štruktúry a zvýraznia jej farbu a textúru.

Ošetrujúce prípravky na klinkieru len v našej ponuke!

Srdečne Vás pozývame pozrieť si ponuku nášho internetového obchodu IzoSystems.sk a profesionálnych čistiacich prostriedkov ! Tu nájdete prípravky, ktoré vám pomôžu vyčistiť klinkerové kachličky a tehly. Vďaka nám budete mať šancu zbaviť povrch každej fasády zažratých nečistôt. Naše prípravky odstránia vápenné výkvety, riasy a stopy po škárovaní. Keď si vyberiete impregnácie z nášho sortimentu, môžete si byť istí, že ide len o produkty najvyššej kvality. Vynakladáme maximálne úsilie, aby sme našim zákazníkom poskytovali len tie najlepšie produkty za atraktívne ceny. Vaše tehlové dlaždice nikdy nevyzerali tak dobre! Prezrite si našu ponuku produktov a vyskúšajte účinný odstraňovač výkvetov na vašich klinkerových obkladoch.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.