Lepidlá na vlnu

Lepidlo na vlnu FAST Normal W FK 006
Available
Lepidlá na vlnu

Lepidlo na vlnu FAST Normal W 25 kg

FAST
FK 006
6,90 € / ks
Średnia ocena: 4,39
Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

Naša predajňa ponúka veľa produktov, vrátane lepidiel na minerálnu vlnu a sieťoviny na vlnu. V závislosti od izolačného materiálu si môžete vybrať aj lepidlá na lepenie polystyrénu. Každý z nich sa vyznačuje najvyššou kvalitou a dobrou priľnavosťou. Ak neviete, aké lepidlo na minerálnu vlnu vybrať, radi vám pomôžeme. Radi vyberieme vhodné lepidlo a poradíme, ako ho použiť pri lepení dosiek z polystyrénu alebo fasádnej vlny. Oplatí sa pozrieť aj ďalšie stavebné materiály dostupné v našom internetovom obchode.

Aké lepidlo na fasádnu vlnu si vybrať?

Na trhu vynikáme najvyššou kvalitou dostupných lepidiel, pretože zodpovedajúca kvalita výrobkov je našou prioritou. Z tohto dôvodu IzoSystems.sk  ponúka ako lepidlo na dosky z minerálnej vlny, tak aj výstužnú vrstvu. Radi Vám pomôžeme s výberom lepidla na rôzne zatepľovacie systémy. Vzhľadom na rozdielne požiadavky tepelnoizolačných materiálov ponúkame lepidlo na minerálnu vlnu, polystyrén a minerálnu vlnu, ako aj na sklovláknité a extrudované polystyrénové dosky. Každá lepiaca malta je odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a zároveň zaručuje primeranú priľnavosť. Pri zatepľovaní stavby minerálnou vlnou odporúčame aj polyuretánové lepidlá, ktoré sa veľmi jednoducho používajú. Avšak tie s prídavkom polymérov fungujú vo väčšine prípadov rovnako dobre a poskytujú trvanlivé spojenie.

Správne nalepenie fasádnej vlny na stenu

Vo väčšine prípadov sú takéto lepidlá univerzálne. Nemusíte sa teda čudovať, aké lepidlo zvoliť na kamennú alebo sklenú vatu. Na túto úlohu poslúži takmer každé lepidlo na fasádnu vlnu. Ako však správne nalepiť minerálnu vlnu na stenu? V prvom rade má každá lepiaca malta na svojom obale návod na jej použitie. Ak dodržíte všetky odporúčania výrobcu, bude lepenie dosiek z minerálnej vlny jednoduchou úlohou. Výrazne to ovplyvní výkon lepidla a tiež zistíte, aká je doba tuhnutia lepidla. Potom si môžete byť istí, že vaša tepelná izolácia bola nainštalovaná správne.

Lepiaca malta na minerálnu vlnu - na čo slúži?

Univerzálna malta na lepenie dosiek z minerálnej vlny a vytváranie vystuženej vrstvy je riešením, ktoré bude fungovať mnohým ľuďom. V súčasnosti sú na trhu dostupné lepidlá, ktoré sa používajú na lepenie dosiek a zhotovenie sieťou vystuženej vrstvy, a preto sú veľmi obľúbené. Nielenže sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom, ale vyznačujú sa aj výbornou priľnavosťou. Podobne polyuretánové lepidlo na minerálnu vlnu a lepidlo na kamennú vlnu, ktoré skvele fungujú na minerálnych podkladoch (napr. tehla, betón, omietka). Je potrebné dodať, že takéto izolačné lepidlá často obsahujú cement, ktorý zvyšuje trvanlivosť upevnenia. Pozrite si aj naše Lepidla na sietku na vlnu alebo si overte inú stavebnú chémiu z našej ponuky.

Najlepšie lepidlo na minerálnu vlnu

Bez ohľadu na to, či máte záujem o lepidlo na krbovú vlnu, lepidlo na zalievacie pletivo alebo akékoľvek iné lepidlo - určite ho nájdete v našom internetovom obchode. V našej stavebnej predajni sa zameriavame na inovatívne riešenia, vďaka ktorým si budete môcť sami nalepiť izolačnú vrstvu na fasádu vášho domu či bytu. Z našej strany garantujeme atraktívne ceny a expresnú prepravu, ako aj široký sortiment produktov. Práve tu nájdete všetko, čo potrebujete pri rekonštrukcii alebo stavbe. Presvedčte sa sami návštevou našej webovej stránky. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. So stavebnými materiálmi a ich využitím vám radi poradíme.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.