Natĺkacie hmoždinky

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Naša ponuka obsahuje rýchlomontážne hmoždinky od najlepších obchodných značiek na trhu. Každý rýchlomontážny kolík dostupný v sortimente predajne má požadované certifikáty a je dostupný v mnohých veľkostiach podľa potrieb zákazníka. V našej ponuke nájdete aj univerzálne rozširujúce hmoždinky RawlPlug, rámové rozpery a objímky na zástrčky. Na vyžiadanie je možné objednať neštandardné typy a dĺžky hmoždiniek alebo skrutiek po kontaktovaní nášho Zákazníckeho servisu. Srdečne Vás pozývame na nákup.

Inovácia na trhu - rozširujúce hmoždinky, rýchla montáž

Rýchlomontážne hmoždinky vám môžu výrazne uľahčiť prácu. Ide o praktické a efektívne riešenie, ktoré spôsobilo revolúciu v stavebníctve. Používajú sa na inštaláciu rôznych dokončovacích prvkov domov, ako sú inštalačné podnosy, police na zavesenie na steny, káblové pásky, prvky podobné drevu, stenové profily pri stavbe stropov a stien a sadrokartónové dosky. Odporúčame Vám oboznámiť sa s ponukou montážneho materiálu našej spoločnosti.

Rozširujúca zástrčka pre rýchlu inštaláciu - typy

V našom internetovom obchode nájdete množstvo rôznych hmoždiniek, ktoré sú určené na montáž do rôznych podkladov a materiálov, ako je betón alebo na montáž drevených prvkov. Rýchlomontážna rozperná hmoždinka pozostáva z príruby a rozpery, ktoré umožňujú rýchle pripevnenie rôznych konštrukčných prvkov.

Polypropylénové puzdro umožňuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Ide o mimoriadne odolný materiál, ktorý zaručuje odolnosť a stabilitu. Pôsobí ako stabilizátor a kryt a zabraňuje poškodeniu podkladu. Rozpínacia zátka môže byť zasa vyrobená z ocele alebo polypropylénu.

Akú rýchlomontážnu hmoždinku si mám vybrať?

Rýchlomontážne skrutky sú dostupné v rôznych veľkostiach a typoch. V našom internetovom obchode nájdete ako rýchlomontážne čapy do polystyrénu, tak aj rýchlomontážne čapy do betónu.Ponúkame aj veľa rozmerov, napr.rýchlomontážny čap 6x60 mm v balení po 100 alebo 200 kusov Pozornosť sa oplatí venovať aj rýchlomontážnym čapom 8 x 45 cm alebo 8 x 60 mm. Výber správnej hrúbky a veľkosti je dôležitý, aby výrobok spĺňal naše požiadavky. Materiál čapu a jeho priemer ovplyvňujú jeho zaťažiteľnosť.

Bez ohľadu na to, či chcete policu pripevniť na stenu alebo soklové lišty – vďaka IzoSystems.cz určite nájdete perfektné skrutky pre rýchlu montáž.

Ako nainštalovať oceľový rýchloinštalačný kolík?

Tradičné spôsoby montáže môžu byť časovo náročné a únavné. Skutoční profesionáli vždy dbajú na čas upevnenia, a preto volia rýchloinštalačné hmoždinky. Ak ich chcete použiť, vyvŕtajte príslušný otvor a potom pomocou kladiva zapichnite hmoždinku. Do pripraveného otvoru nie je potrebné použiť lepidlo atď.

Ak máte záujem o rýchlomontážnu skrutku, navštívte našu predajňu. Nájdete tam všetky potrebné informácie o produkte, ako je typ materiálu a rozmery (napr. hlava).

Naša ponuka

Ak máte záujem o "rýchlomontážne skrutky" alebo dilatačné objímky a dierované tehlové hmoždinky - ste na správnom mieste! V našom internetovom obchode nájdete rozperné hmoždinky a betónové rozperné hmoždinky. V ponuke máme aj skrutky a kotvy do zárubní , ktoré sú dostupné v sieti našich predajní. Srdečne Vás pozývame na nákup. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa stavebných materiálov, kontaktujte nás.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.