Hmoždinky RawlPug

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

V tejto kategórii si objednáte hmoždinky Rawlplug Uno a 4ALL rôznych dĺžok a hrúbok. Bohatosť sortimentu umožňuje vybrať si presne tie produkty, ktoré hľadáte. Ide o prvky univerzálneho použitia, vhodné na všetky druhy podkladov. Sortiment našej predajne zahŕňa hmoždinky Rawlplug so skrutkou aj bez nej.

RawlPlug kolíky

Produkty dostupné v ponuke sú ideálne pre použitie v otvoroch, ktoré sú silne poškodené a vyrobené z neznámych materiálov. Vzhľadom na to, že nie sú dlhé, ich použitie sa neobmedzuje len na hrubé steny.Hmoždinky Rawlplug 4ALL a Uno sa vyznačujú efektívnym roztieraním podkladu a dajú sa ľahko pevne pripevniť na rôzne povrchy.Určite sa oplatí odporučiť každému, kto hľadá univerzálny a efektívny spôsob kotvenia.

Konštrukcia vybavená krídelkami proti rotácii minimalizuje riziko prekrútenia trička pri montáži a golier zabraňuje skĺznutiu. Naša ponuka zahŕňa široký výber zástrčiek Rawlplug za konkurenčné ceny. Pozývame vás na zadávanie objednávok - bez ohľadu na počet zakúpených prvkov zabezpečujeme rýchle vybavenie objednávky.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.