Profilové konektory CD 60

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Naša ponuka zahŕňa celý rad konektorov používaných v podhľadových konštrukciách. Dostupné sú tieto produkty: jednostranné priečne spojky, profil CD 60, pozdĺžne spojky a krížové spojky pre profily CD 60. Každá jednostranná priečna spojka, profil CD60, krížový záves alebo pozdĺžna spojka pre profily CD 60 dostupná v našej predajni má požadované schválenia. Na požiadanie je možné objednať aj iné typy konektorov po kontaktovaní nášho oddelenia služieb zákazníkom. Určite navštívte našu predajňu so všeobecným stavebným tovarom a objavte široký výber sadrokartónových materiálov ako sú sadrokartónové profily alebo plechové profily .

Krížová spojka pre profily CD 60

V prípade záujmu o pripojenie profilov CD60 máme krížový konektor Rigips pre CD 60. Konektor je chránený proti príliš hlbokému zasunutiu do profilu CD. Tento krížový konektor CD60 môžete pripojiť bez zvárania, čo uľahčuje jeho používanie. Vysoká kvalita spracovania zaručuje trvanlivé upevnenie a galvanizovaný povlak chráni pred koróziou. Priečna spojka GK by mala mať vhodnú hrúbku, aby sa dala prispôsobiť iným prvkom systémov sadrokartónu. Rovnako je to aj v prípade stropných profilov CD 60. Odolnosť v tomto prípade závisí aj od kvality materiálu a hlavné profily môžu byť hliníkové, oceľové alebo plechové. Pred výberom konkrétneho konektora pre CD 60 si pozorne prečítajte jeho popis. Dozviete sa tiež, ako správne pripojiť profily CD 60.

Krížový konektor pre profil CD

Naša krížová spojka pre rámy sa používa na kolmé spojenie okrem iného: zavesené podhľady z dosiek. Naša ponuka zahŕňa široký výber spojok pre oceľové profily, vrátane spojky krížového profilu. Ich využitie je veľmi široké, vďaka čomu sú nenahraditeľné v rôznych projektoch. Krížová spojka na profily umožňuje stabilnú inštaláciu profilov, vrátane oceľových. Oplatí sa skontrolovať aj spojku hliníkového profilu a spojku deliacej steny. Rôzne typy konektorov profilu CD 60 nám umožňujú správny výber v závislosti od našich potrieb. Uisťujeme vás, že krížová spojka pre zavesené stropy splní vaše očakávania, čo potvrdzujú aj jej pozitívne hodnotenia. V našej predajni si môžete zakúpiť ľubovoľný počet spojok pre OSB dosky alebo spojky rámov, do 50 kusov.Je potrebné dodať, že spojky pre uzavreté profily môžu mať triedu korózie C1, C2 podľa PN-EN, čo potvrdzuje ich kvalitu .

Pozdĺžna spojka pre profily CD 60 - montáž

V našej ponuke je dostupný aj pozdĺžny konektor CD 60. Tento produkt slúži na pozdĺžne spojenie profilov CD60 a zahnuté krídla na bokoch chránia celú konštrukciu. Keď strop zavibruje alebo sa konštrukčné prvky rozdelia, takýto konektor CD60 je chránený proti posunutiu alebo príliš silnému zasunutiu do profilu CD. Ak si chcete zakúpiť pozdĺžnu spojku pre profily CD60, určite navštívte náš internetový obchod IzoSystems.pl. Ďalej ponúkame doskové profily, CD profily a stropné profily . Naše produkty pochádzajú od renomovaných výrobcov a ponúkame ich za atraktívne ceny. Ak vás zaujíma cena pozdĺžneho konektora Rigips pre CD 60 alebo jeho parametre v mm, prečítajte si popis produktu. Dozviete sa tiež, na čo všetko sa dá použiť a aké má rozmery.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.