Oceľové hmoždinky a kladivové hmoždinky

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

DrbleszvaloIne-naesbęharmonogramu počas rekonštrukcie

Pri stavbe domu alebo jeho rekonštrukcii by ste mali mať články, ktoré vám umožnia spájať rôzne typy povrchov. Jedným z doplnkov tohto typu sú oceľové hmoždinky. Pri nákupe sa oplatí vyberať kvalitné produkty – používajú sa okrem iného na zavesenie stropnej konštrukcie, takže ich poškodenie alebo úplné rozbitie by mohlo byť v kontexte celej stavby fatálne.

Čo sú kovové hmoždinky a čím sa líšia?

Kovové a oceľové hmoždinky pripomínajú klince, no od štandardných sa líšia v niekoľkých detailoch. V prvom rade je ich charakteristickým znakom očko a širší hrot. Sú mimoriadne odolné a pri výbere kvalitného produktu dostupného v našom internetovom obchode sa nemusíte obávať, že by ste ich zlomili. Upevňovacie hmoždinky vydržia naozaj vysoké zaťaženie – také, s akým si bežné klince či hmoždinky neporadia.

Vysoká kvalita materiálov nie je jediným aspektom, ktorý stojí za to venovať pozornosť, keď sa rozhodnete použiť hmoždinky na omietky alebo iné povrchy. V prvom rade starostlivo skontrolujte ich priemer. V prípade, že sa ukáže, že sú príliš voľné, môžu vypadnúť, čo znamená, že chybná konštrukcia bude predstavovať hrozbu pre ľudí v okolí.

Aké montážne hmoždinky ponúkame?

Naša ponuka zahŕňa zatĺkacie hmoždinky vrátane stropných kotiev a rýchlomontážne kovové hmoždinky. Stropné kotvy sa používajú na pripevnenie ľahkých zavesených podhľadov k podkladu z: betónu, pórobetónu, kameňa a tehly. Stropné hmoždinky ponúkame pre použitie s tyčou s otvoreným hákom a so špeciálnym kužeľovým tvarom zaisťujúcim dostatočné roztiahnutie kotvy pri jej zaťažení. Každý z produktov je navyše ohňovzdorný, takže pri jeho použití máte istotu, že v prípade požiaru bude pripevnená konštrukcia stále podopretá. Všetky oceľové stropné hmoždinky sú dostupné v niekoľkých veľkostiach, aby vyhovovali vašim potrebám.

Rýchlomontážny kolík sa používa na pripevnenie ľahkých sadrokartónových prvkov: lišty, laty atď. Každý zarážací kolík dostupný v našom sortimente je odolný a pevne vyrobený. Vďaka premyslenému dizajnu môžete rýchlo a efektívne zapichnúť oceľové hmoždinky. Ich univerzálny účel znamená, že ich môžete použiť v mnohých rôznych prevedeniach. Sú vhodné predovšetkým na upevňovanie profilov a ľahkých oceľových konštrukcií, netrhlinových betónových podkladov, plných betónových dosiek, plných tehál a betónových tvárnic. S ich pomocou môžete okrem iného inštalovať kovové profily, sanitu, káblové žľaby a drôty, ako aj drevené fasády. Špendlíky sú dostupné v rozmeroch 6x40 mm. Je vyrobený zo zliatiny Zn-Al a ocele najvyššej kvality.

Závesné stropy nebolo nikdy jednoduchšie! Tieto riešenia využívajú skutoční odborníci v oblasti stavebníctva. Ide o bezpečné a odolné riešenia. Dôverujte ich odborným znalostiam a dlhoročným skúsenostiam. Vyskúšajte naše oceľové hmoždinky. Kontaktujte prosím našich konzultantov - radi odpovieme na všetky vaše otázky. Pozrite si aj široký výbertyče, kĺbyz našej ponuky. Odporúčame vám zadávať objednávky!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.