Upevňovacie prvky na izoláciu fasád

Zobrazuje sa 1-24 z 137 položiek

Na zhotovenie kompletného zatepľovacieho systému budú potrebné osvedčené a odolné montážne prvky. Naša ponuka zahŕňa celý sortiment spojovacích materiálov na fasádne izolácie najvyššej kvality, vrátane jednoprvkových, ohňovzdorných, polystyrénových a vlnených hmoždiniek (s krátkou a dlhou dilatačnou zónou a univerzálnym TFIX).

Pri zatepľovaní stavby polystyrénom alebo vlnou sa oplatí venovať osobitnú pozornosť vhodnému výberu kolíkov. Treba pamätať na to, že výrobok by mal byť aspoň o 5 cm dlhší ako hrúbka izolácie a prispôsobený materiálu, z ktorého je vyrobený. Veľmi dobré riešenie, ohňovzdorné kolíky, dostupné v našej ponuke, ktoré boli vyrobené v súlade s triedou požiarnej odolnosti F120.

Okrem ohňovzdorných špendlíkov na polystyrén alebo vlnu ponúkame aj tlakové obojky a všemožné doplnky. Na požiadanie je možné po predchádzajúcom kontakte s naším oddelením zákazníckeho servisu doobjednať iné špendlíky alebo doplnky, ktoré nie sú v aktuálnej ponuke predajne. Pozývame vás na zadávanie objednávok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.