Upevňovacie systémy

PEG/kolíky pre POLYSTYRÉNU KOELNER KI-160 sk. 16 cm plastový vreteno PEG/kolíky pre POLYSTYRÉNU KOELNER KI-160 sk. 16 cm plastový vreteno 2
Available
Kolíky - krátka expanzná zóna

Kolíčky na polystyrén a vlnu Koelner KI-160

Koelner - lista produktów
KI-160
0,08 € pcs
Średnia ocena: 4,52
Pásky papierové spoinowa Rigips 50 mm x 75 MB Pásky papierové spoinowa Rigips 50 mm x 75 MB 2
Available
Dištančné vložky

Dištančný kríž SPAX

Spax - lista produktów
4000942255509
1,15 €
Średnia ocena: 4,62
Zobrazuje sa 1-24 z 335 položiek

Pri rekonštrukcii domu či bytu stojí za zváženie, ktoré upevňovacie systémy budú najlepšie fungovať a budú vám slúžiť dlhé roky. Naša ponuka zahŕňa všeobecný a záhradný spojovací materiál, t.j. rýchlomontážne a rozperné hmoždinky, chemické kotvy, skrutky do dreva a ocele a upevňovacie príslušenstvo, ako aj špecializované upevňovacie prvky pre fasádne izolácie alebo trojvrstvové steny. Všetky nami predávané produkty (vrátane značiek Koelner, RawlPlug a SPAX) sú veľmi odolné a solídne spracované, a preto dokonale plnia svoju funkciu.

Koelnerove upevňovacie systémy

Odporúčame vám zoznámiť sa so širokým sortimentom upevňovacích systémov renomovanej značky Koelner, ktorá je synonymom najvyššej kvality. Náš katalóg obsahuje chemické kotvy, prítlačné dosky a frézy od tohto výrobcu, ktorý je obľúbený v celej Európe aj mimo nej.

Na požiadanie je možné po predchádzajúcom kontakte s oddelením služieb zákazníkom objednať neštandardné typy a dĺžky spojovacích prvkov - kolíkov alebo skrutiek. Nami ponúkané upevňovacie systémy predávame za konkurencieschopné ceny.

Srdečne Vás pozývame na nákup.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.