PIR dosky pre vnútorné steny

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

PIR dosky na vnútorné steny - vnútorná izolácia stien.

PIR dosky sú modernou formou stavebnej izolácie zvnútra, ktorou je možné izolovať steny. Sú odolné a majú výborné parametre. Na IzoSystems.sk sme pre vás pripravili polyuretánovú dosku EUROTHANE G od výrobcu Recticel, ktorý sa špecializuje na poskytovanie tepelnoizolačných produktov najvyššej kvality. Vyberte si osvedčené značky a dôverujte nám pri zatepľovaní budovy zvnútra.

Polyuretánové dosky na vnútornú izoláciu stien ponúkame v rôznych rozmeroch, takže si výrobok jednoducho prispôsobíte svojim potrebám. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom sortimente alebo si nie ste istí, čo bude pre vás najlepšie, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom. Zodpovieme všetky vaše otázky a pomôžeme vám vybrať, okrem iného: spôsob izolácie.

Ako izolovať stenu? Vnútorná izolácia stien celého domu, materiály na izoláciu stien, ktoré by sa mali zvoliť, a miery konverzie produktov – koľko izolácie je potrebné na 1 m² izolácie – sa môžu zdať ohromujúce. Naše ekonomické vnútorné izolačné dosky majú veľmi jednoduchý prevod - na m² izolácie sú potrebné približne 4 izolačné dosky. Otázka, ako zatepliť byty zvnútra, nie je vôbec náročná.

Polyuretánové dosky na izoláciu stien zvnútra – čo sa oplatí vedieť o našich produktoch?

Nami ponúkané izolačné dosky EUROTHANE G sú z jednej strany opláštené sadrokartónom a parozábranou. Výrobca tiež zaručuje úplnú slobodu od freónov. Produkt je možné použiť v energeticky efektívnej aj pasívnej výstavbe. Vnútorná izolácia stien tiež šetrí peniaze.

Pomocou polyuretánových dosiek môžete izolovať vnútorné steny, podkrovia, schodiská a interiér historických budov, pretože je to skvelý spôsob, ako izolovať steny zvnútra. Ide o všestranné riešenie, ktoré nepoškodí vnútornú štruktúru a fasádu, ktorou je vonkajšia stena. Táto vlastnosť je dôležitá najmä v prípade historických budov, kde je narušenie fasády zakázané a práce na vnútornej izolácii stien sú mimoriadne náročné a riskantné. Niekedy je však izolácia stien zvnútra jediným spôsobom, ako izoláciu zlepšiť. V tomto prípade sa používa izolácia PIR. Vnútorne izolované dosky budú dobre fungovať aj v maštaliach, ošípaných a iných miestach, kde je vnútorná klíma veľmi dôležitá.

Vnútorná izolačná doska PIR od spoločnosti Recticel poskytuje nielen najlepšiu tepelnú izoláciu, ale má aj nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti a je izolačným materiálom, ktorý nešíri oheň. Použite dosku EUROTHANE G na izoláciu stien a už čoskoro si všimnete komfort pobytu v tak dokonale izolovanej budove s našimi vnútornými izolačnými doskami. Izolácia vnútorných stien má pozitívny vplyv na pohodu a zdravie.

Vnútorná izolačná doska PIR - nízka tepelná vodivosť a životnosť.

Materiály na izoláciu vnútorných stien majú nízky koeficient tepelnej vodivosti. V prípade nami ponúkaných produktov je to 0,022 W/mK. Ide o skvelý výsledok, ktorý je ťažké dosiahnuť s inými obľúbenými materiálmi, ktoré sú určené na izoláciu stien zvnútra. Ak chcete zatepliť stenu, musíte vedieť, že polyuretánové interiérové izolačné dosky sú oveľa tenšie ako polystyrén, pričom poskytujú oveľa lepší efekt a tepelná izolácia umožňuje udržať teplo vo vašom dome či byte.

Ďalšou výhodou je ich nízka hmotnosť. Vnútorne izolačné dosky PIR sú ľahké, čo značne uľahčuje ich prepravu a montáž. Vyznačujú sa tiež vysokou odolnosťou proti plesniam, chemikáliám a absorpciou vodnej pary - to ochráni stavbu proti vlhkosti a prenikaniu uvedenej vodnej pary zvnútra domu do interiéru priečky (do priečky patria steny, okná, strechy ), vytváraním tzv difúzny odpor, ktorý pomáha chrániť miestnosti pred vlhkosťou. Preto je také dôležité izolovať steny nielen zvnútra, ale aj vnútorné steny, aby sa vodná para neuvoľňovala zvnútra domu. Zbaviť sa vlhkosti môže byť veľmi ťažké, preto je lepšie sa proti nej chrániť.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.