Základné nátery na drevo

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Chcete si dlhšie zachovať odolnosť drevených konštrukcií voči poveternostným vplyvom a zároveň sa postarať o ich krásny, veľmi prirodzený vzhľad? Postarajte sa o údržbu tohto materiálu, počnúc položením dobrej pôdy. Produkty dostupné v nižšie uvedenej ponuke plnia dve základné funkcie:

  • nanesené na drevo hlboko prenikajú do jeho štruktúry a vytvárajú na povrchu tenkú vrstvu, ktorá zvyšuje priľnavosť iných prostriedkov na údržbu, ako sú farby alebo laky,
  • po zaschnutí vytvárajú účinnú bariéru pre rozvoj húb, plesní a baktérií a tiež chránia pred aktivitou škodlivého hmyzu.

Odporúčame moderný základný náter na drevo Koopmans. Ide o spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá vyrába tie najlepšie konzervačné látky na trhu na základe overených ingrediencií. Ľahko sa aplikujú, sú efektívne v prevádzke a predovšetkým odolávajú náročným podmienkam. Základný náter od výrobcu je veľmi účinný a dá sa objednať v našom obchode za konkurencieschopnú cenu. Pozývame vás na zadávanie objednávok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.