Závitové tyče

Zobrazuje sa 1-19 z 19 položiek

Závitové tyče Izosystems.pl

Izosystems.pl ponúkazávitové tyčedolechemické kotvys niekoľkými priemermi, dĺžkami a hrúbkami. Široká ponuka vám umožní presne zladiť tyč ku konštrukcii, ktorá sa má inštalovať. Výrobky sú vyrobené z uhlíkovej ocele a majú šesťhranný koniec pre použitie s chemickými kotvami. Spolu s tyčami dostanete potrebnú maticu a podložku.

Ak chcete viac informácií o závitových tyčiach - kontaktujte nás. Radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme vám vybrať ten najlepší produkt pre vás. Odporúčame vám zadávať objednávky!

Závitová tyč RawlPlug - spoznajte naše produkty

ponúkamezávitové tyčeVýrobca RawlPlug, poskytujúci moderné riešenia, ktoré využijete pri rôznych typoch stavebných prác. Sú to komponenty vysokozáťažového kotviaceho systému, ktorý sa má použiť s lepenou kotvou a ďalším príslušenstvom. V prázdnych substrátoch je možné použiť tyče - vyberte pre ne vhodnú sieť.

Závitové tyčemajú šesťhranný koniec, ktorý sa používa pre momentový kľúč. A čo viac, naše produkty môžete použiť v spojoch hmoždiniek alebo v spojoch medzi stenou a základom. Pri použití lišty smanžeta pre chemické kotvys vnútorným závitom ho ľahko odinštalujete.

Čo sú závitové tyče?

Závitová tyč umožňuje pevné spojenie mnohých typov konštrukcií. Je to lacný a multifunkčný nástroj, ktorý umožňuje stabilné a odolné upevnenie. Najčastejšie sa používa na upevnenie debnenia, krovu a výstuže. Toto sú prvky, ktoré možno použiť pri inštalácii mnohých zavesených inštalácií alebo stropov.

Tyče sú vyrobené z rôznych druhov materiálov, ktoré definujú ich následné použitie. Jednotlivé materiály ovplyvňujú pevnosť tyčí - ťažké konštrukcie preto musia byť inštalované podľa najvyššej triedyzávitové tyče. Najbežnejšie sú oceľové tyče, ale mnohí výrobcovia ponúkajú aj modely vyrobené z hliníka, medi alebo mosadze.

Ak tyče pripevňujete na miesta vystavené vlhkosti, zvoľte verziu z nehrdzavejúcej ocele. Celé to bude vďaka tomu odolné voči poškodeniu a nebudú potrebné následné renovácie.

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre závitovú tyč?

Ide o efektívny spôsob, ako posilniť celú štruktúru. Závitové tyče si vďaka svojej štruktúre a materiálu udržia mnoho typov povrchov. S ich pomocou môžete okrem iného pripevniť: zábradlia, balustrády, regály, konzoly alebo koľajnice.

V Izosystems.pl sa špecializujeme na poskytovanie najkvalitnejších zariadení používaných počas stavebných prác. Vyskúšajte si ich na vlastnej koži a presvedčte sa, aké sú účinné. Na požiadanie zabezpečíme závitové tyče aj iné ako modely dostupné v našom internetovom obchode - napríklad z uhlíkovej ocele v triede A2, A4 a niekoľko ďalších. Neváhajte nás kontaktovať a vyberte si závitové tyče.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.