Skrutky na páske

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Ponúkame páskové skrutky do sadrokartónu, dreva a kovu. Ak teda neviete, kde nájsť najlepšie skrutky na montáž dosiek, sme tu, aby sme vám pomohli. V IzoSystems.sk ponúkame páskové skrutky určené na upevnenie sadrokartónu, kompatibilné s väčšinou zariadení dostupných na trhu. Srdečne Vás pozývame pozrieť si našu ponuku. Určite máme to, čo hľadáte!

Páskové skrutky do sadrokartónu - typy

Skrutky do sadrokartónu na páske ponúkame v balení po 1000 ks Skrutky sú určené na rôzne úlohy, preto si určite skontrolujte, či ste zvolili správnu veľkosť. Takéto skrutky pre sadrokartónové dosky na páske možno rozdeliť do troch typov. Prvým z nich sú univerzálne skrutky na montáž sadrokartónu, teda tie, ktoré sú určené na pripevnenie sadrokartónu na kovové alebo drevené profily. Druhým typom sú skrutky do drevenej pásky, určené len na drevené povrchy. S ich pomocou je možné upevnenie sadrokartónových dosiek vykonávať iba na takýchto konštrukciách. Posledným typom skrutiek na páske sú tie, ktoré sú určené na montáž sadrokartónových dosiek štandardnej hrúbky.

V prípade kovových profilov by sme mali použiť samorezné skrutky. Potom bude takáto páska so skrutkami schopná preraziť hrubú oceľ a vytvoriť stabilné konštrukčné spojenie. Odporúčajú sa aj fosfátové skrutky a páska so sadrovými skrutkami. Skrutky na rôzne materiály pasujú na skrutkovače s pásovým podávačom.

Skrutky na montáž sadrokartónových dosiek - výhody

Skrutky s kovovým pásom, ktoré ponúkame, sú určené na použitie so skrutkovačmi bez predchádzajúceho vŕtania. Takéto skrutky predávame na skrutkovacej páske v množstve 1000 kusov. Majú vynikajúcu schopnosť vŕtania a sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje odolnosť proti korózii.

Stojí za to vedieť, že skrutky do dreva na páske sú určite lepšou voľbou ako klince. Určite zabezpečia lepšiu odolnosť konštrukcie a minimalizujú riziko poškodenia. Pomocou takýchto skrutiek môžete dosky namontovať presnejšie. V IzoSystems.sk nájdete nielen sadrové skrutky na páske, ale aj rozperné hmoždinky, klince, skrutky a závity. Odporúčame vám pozrieť si celú našu ponuku.

Skrutky do sadrokartónu na páske - len pre profesionálov?

Zdá sa, že takéto lepené kovové skrutky sú určené len pre profesionálov. Nič nemôže byť ďalej od pravdy, pretože takouto vŕtačkou sa môžete vybaviť a použiť ju pri domácich opravách. Takéto skrutky sú skvelou voľbou, ak napríklad potrebujeme zatepliť strechu. Určite urýchlia vašu prácu a zvýšia jej presnosť a odolnosť. Bez problémov namontujete sadrokartón, sadrokartón či OSB. Ak máte radi DIY, mali by ste si pozrieť ponuku nášho internetového obchodu. Ponúkame stovky produktov za atraktívne ceny, vďaka ktorým si môžete zrekonštruovať byt alebo ich použiť na stavbe. Naša ponuka okrem iného zahŕňa: skrutky na páske, množstvo 1000 ks, ako aj skrutky do plechu, kolíky Molly a šneky.

Nenašli ste na našej stránke ten správny produkt? Potom to objednáme špeciálne pre vás. Stačí nás kontaktovať a my sa pokúsime poskytnúť vám položku, ktorú potrebujete. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Akékoľvek pochybnosti vám radi vyvrátime a poradíme. Nakupovanie na IzoSystems.sk je zárukou spokojnosti a profesionálnej pomoci. Presvedčte sa sami, že naši zamestnanci poskytujú skvelé rady pri výbere produktov. Ak máte záujem o sadrokartón alebo iné stavebné materiály, internetový obchod IzoSystems.sk má širokú ponuku.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.