Pásky a tekuté membrány pre teplú inštaláciu okien

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Správna izolácia stolárstva, teda okien a dverí, je v stavebníctve veľmi dôležitá. S touto úlohou nám pomôžu okenné tesniace pásky a tekuté membrány. Práve okenná membrána, tekutá okenná fólia alebo okenná izolačná páska umožňujú teplú montáž okien, ktoré nás ochránia pred vznikom tepelných mostov a tepelnými stratami. Určite si pozrite našu ponuku, ktorá zahŕňa nielen paropriepustné pásky na okná, ale aj parotesné pásky a tepelnoizolačnú hmotu pre tesné osadenie okenného stolárstva.

Určite navštívte náš stavebný internetový obchod, kde ponúkame profesionálne izolačné doplnky.

Vlastnosti pásky pre inštaláciu teplého okna

Ak máte záujem o energeticky úsporné riešenia v stavebníctve, určite by ste si mali pozrieť teplé inštalačné pásky. Dobrá tesniaca páska na montáž okien zaručuje priľnavosť k väčšine stavebných materiálov pre paropriepustné tesnenia. Parotesná okenná páska zabraňuje prenikaniu vody, pary a vlhkosti zvnútra budovy. Paropriepustná páska na okná je zasa známa aj ako vonkajšia teplá inštalačná páska a umožňuje odvádzanie vlhkosti z budovy. Použitie pásky na utesnenie okien zabraňuje vzniku tepelných mostov a následne aj tepelným stratám. Príslušná páska na utesnenie okien vonku je odolná voči poveternostným vplyvom a dokonale priľne k povrchu. Na okná sa oplatí použiť parotesné a paropriepustné pásky, pretože zabezpečujú utesnenie škár zvonku aj zvnútra. Naša ponuka zahŕňa tekutú vonkajšiu membránu a parotesnú pásku na okná - pozrite si ju.

Správna izolácia okien je veľmi dôležitá, preto nezabudnite skontrolovať aj membrány EPDM, lepidlo na dvere a okenné profily. Skvelou voľbou je aj okenná dilatačná páska a okenná inštalačná pena .

Okenné tesniace pásky dostupné od IzoSystems.sk

Do kategórie okenných pások patria pásky SWS, určené na teplú montáž okien. Ide o moderné riešenie, ktoré sa používa na utesnenie spojov okenných profilov zvnútra alebo zvonka miestnosti (v závislosti od danej skupiny produktov) a jeho cena je mimoriadne priaznivá aj pre maloobchodné objednávky. Tento typ paropriepustnej pásky dokonale funguje ako účinná ochrana polyuretánovej peny, ktorá ju chráni pred vlhkosťou. Je to dôležité, pretože v prípade systému SWS iba suchá pena zaručuje dostatočne vysoké izolačné a akustické parametre. Ponúkané produkty majú vonkajší pásik akrylátového lepidla, takže užívatelia môžu počítať s vysokou priľnavosťou prakticky ku všetkým najpopulárnejším stavebným materiálom. Na vnútornej strane je vrstva lepiacej pásky, vystužená sieťovinou, ktorá je vysoko odolná voči nízkym teplotám.

Táto univerzálna páska na teplú montáž okien je skvelým riešením, no v našej ponuke nájdete aj tekutú izolačnú pásku. Táto okenná tesniaca hmota má tiež zodpovedajúce vlastnosti, ako je ochrana proti vniknutiu vody. V prípade okennej izolačnej pásky je montáž jednoduchšia, ale dobrým riešením je aj tekutá vonkajšia okenná membrána. Nezabudnite si pozrieť naše vnútorné teplé inštalačné pásky a dilatačné pásky v rôznych šírkach, napríklad 100 mm alebo 150 mm.

Široký výber produktov pre montáž okien a dverí

V prípade tepelnej izolácie sa oplatí zamerať na moderné a odolné riešenia. SWS (Soudal Window System) je okenný montážny a tesniaci systém využívajúci okenné izolačné pásky alebo tekuté fólie na ochranu okien. Preto, ak máte záujem o produkty pre tesnú, teplú montáž okien, je možné teplú montáž okien vykonať pomocou našich parotesných pások alebo butylových pások.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.