Inteligentné parozábrany

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívna parotesná fólia

Aktívna parotesná fólia, nazývaná aj inteligentná, sa odporúča najmä do miestností s vysokou vlhkosťou. Táto špecializovaná aktívna parotesná fólia má schopnosť uchovávať prebytočnú vlhkosť a po čase ju uvoľňovať. Inteligentná fólia predstavuje účinnú izolačnú bariéru a spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Kontaktujte prosím naše oddelenie služieb zákazníkom.

Máte záujem o aktívne parotesné fólie? Pozri tiež žlté parozábrany, hliníkové parozábrany a reflexné parozábrany !

Inteligentná fólia – prečo sa oplatí?

Aktívna fólia sa používa v bytovej a priemyselnej výstavbe. Ide o parotesnú vrstvu, ktorá chráni podkrovie pred prebytočnou vlhkosťou, ktorá sa dostane do miestnosti. Čo nám však táto aktívna parozábrana dáva, čo bežné parozábrany nedokážu? Ak je v izolácii prebytočná vlhkosť, odvádza prebytočnú vlhkosť smerom do podkrovia. Okrem toho zabraňuje tvorbe plesní a húb, ktoré sú pre stavbu škodlivé. Hnilobného efektu stavebného dreva sa báť nemusíte, pretože tomu predchádza aj inteligentná fólia.

Takáto aktívna parozábrana sa zvyčajne skladá z vrstvy polypropylénovej netkanej textílie a polyetylénovej fólie, ktoré aktívne odolávajú vodnej pare. Toto inteligentné riešenie použité v strešnej fólii má zabezpečiť aktívnu výmenu vodnej pary, vďaka čomu sa nadbytočná vodná para nehromadí medzi sadrokartónom a parozábranou. Takáto inteligentná parozábrana navyše môže umožniť únik vlhkosti z krovu do budovy, čo je v lete dôležité. Náš stavebný veľkoobchod má veľa produktov z kategórie suchá výstavba , preto sa oplatí oboznámiť sa s celým sortimentom dostupným na stránke Izosystems.

Aké sú aktívne vlastnosti membrány a fólie?

Fólia vyrobená z polypropylénovej netkanej textílie a funkčnej fólie sa používa predovšetkým na izoláciu stien, podkroví a stropov. Ako výrobok na báze polypropylénovej netkanej textílie dokáže odvádzať vlhkosť z podkrovia smerom k tepelnej izolácii alebo dovnútra. Vďaka tomu je možné v lete celú stavebnú konštrukciu vysušiť, teda odviesť vlhkosť a v zime slúži ako parozábrana. To je možné vďaka variabilnej hodnote Sd, teda hrúbke vzduchovej vrstvy. Toto riešenie použité v aktívnej parozábrane okrem iného znamená, že eliminujeme riziko tvorby plesní a húb.

Srdečne Vás pozývame zoznámiť sa s celou ponukou našej stavebnej predajne. Máme veľký výber aktívnych filmov za rôzne ceny, takže každý si nájde produkt šitý na mieru. Okrem toho, ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Radi odpovieme na akékoľvek pochybnosti a pomôžeme s výberom dokonalého produktu. V niektorých situáciách objednávame tovar aj na prianie zákazníka, ak ešte nie je dostupný v našej predajni. Nezabudnite si pozrieť, čo sme pre vás pripravili - pozrite si našu ponuku termoizolačných fólií alebo iných parotesných fólií .

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.