Hmoždinky RawlPlug

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Rozpínacie hmoždinky sú dôležitým prvkom spájajúcim rôzne povrchy pri stavebných prácach. Ich výber nespôsobí žiadne problémy, pretože sú rozdelené podľa druhu materiálu, s ktorým majú byť použité. Pri kúpe dbajte na niekoľko dôležitých parametrov – napríklad veľkosť – musí zodpovedať priemeru vrtáka.

Ako si vybrať rozširujúce zástrčky RawlPlug?

Pri výbere rozperných hmoždiniek dbajte predovšetkým na typ stavebného materiálu, do ktorého budú zapustené. Od toho bude závisieť ich hrúbka a dĺžka potrebnej hmoždinky. Potom dávajte pozor na priemer vŕtania otvoru pre hmoždinku - musí zodpovedať priemeru hmoždinky. Ak je príliš veľký, kolík sa môže vysunúť a štruktúra sa poškodí, čo predstavuje hrozbu pre ľudí v okolí. Najčastejšie zvoleným modelom sú univerzálne kolíky Rawl Plug. Pri ich uťahovaní sa hmoždinka výrazne roztiahne, vďaka čomu získame pevnú fixáciu v stene. Tieto typy výrobkov sa ľahko inštalujú a sú veľmi odolné. V tejto kategórii si môžete objednať kolíky RawlPlug Uno a 4ALL rôznych dĺžok a hrúbok. Široká ponuka produktov vám umožňuje vybrať si presne tie produkty, ktoré hľadáte. Univerzálne hmoždinky sú prvky so širokým spektrom použitia, vhodné pre všetky typy povrchov. Sortiment našej predajne zahŕňa RawlPlug 8 pinov a RawlPlug 6 pinov, so skrutkou aj bez nej.

RawlPlug

Produkty dostupné v našej ponuke sú ideálne na použitie v silne poškodených otvoroch a vyrobené z neznámych materiálov. Ide o produkty najvyššej kvality, ktoré sú na trhu mimoriadne obľúbené už mnoho rokov. Vzhľadom na to, že sú krátke, ich použitie sa neobmedzuje len na hrubé steny. Kolíky RawlPlug 4ALL a Uno sa vyznačujú efektívnym roztiahnutím substrátu a dajú sa ľahko pripevniť na rôzne povrchy. Určite sa oplatí ich odporučiť každému, kto hľadá univerzálny a účinný spôsob kotvenia. V našej ponuke nájdete aj zárubňové kotvy a rámové hmoždinky. Špendlíky RawlPlug 4ALL sú moderným riešením využívaným profesionálmi – nič vám však nebráni v tom, aby ste ich pri stavebných a rekonštrukčných prácach použili svojpomocne. V prvom rade produkty ponúkajú jednoduchú montáž do všetkých stavebných materiálov. Navyše majú metódu štvorcestnej expanzie, ktorá umožňuje aplikáciu na akýkoľvek typ povrchu. Pevná konštrukcia udržuje stabilné vedenie skrutiek a zaisťuje odolnosť po použití. Môžete si byť istí, že sa nepohne z predtým zvoleného miesta. Vyrábajú sa pomocou rebier, ktoré posilňujú priľnavosť hmoždinky k otvoru. Za pozornosť stojí aj deliaca čiara trička - bola navrhnutá tak, aby po priskrutkovaní trička v podkladoch s dutými tehlami a sadrokartónom získala čo najväčšiu kontaktnú plochu. Za zmienku tiež stojí, že antirotačné krídelká zlepšujú priľnavosť čapu na širokej škále povrchov. Hmoždinky Rawl 4ALL ako napríklad rozperné hmoždinky RawlPlug 4ALL-08065+5080 sú vyrobené z farebného polyamidu a kvalitnej ocele. Rozperné hmoždinky Rawlplug UNO sú drobné doplnky, ktoré možno úspešne použiť v rôznych typoch mäkkých murovaných podkladov, ako je betón, keramická dutá tehla, betón, pórobetón, sadrokartón alebo dierované tehly. Produkty ľahko umiestnite do tenkých stien – to všetko vďaka ich krátkej dĺžke, ktorá sa perfektne hodí do malých priestorov. Ich geometria zaručuje maximálny rozptyl a priľnavosť k mnohým typom povrchov. Jedinečné členenie kolesa v hornej zóne jeho konštrukcie zaisťuje 100% bezpečné ukotvenie. Rozperná hmoždinka Rawlplug UNO (napr. rozperky RawlPlug UNO-06+435) je vyrobená z kombinácie farebného polyamidu a ocele najvyššej kvality. Konštrukcia vybavená krídelkami proti rotácii minimalizuje riziko prevrátenia trička v diere pri montáži a golier zabraňuje skĺznutiu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.