Výrobky z dreva

Zobrazuje sa 1-24 z 109 položiek

Terasy, fasády a drobná záhradná architektúra sú len príklady stavieb, ktoré sú veľmi často z dreva. Ide o ekologický materiál, jedinečný svojou formou a výnimočne krásny, no bohužiaľ vykazujúci nízku odolnosť voči poveternostným vplyvom. Bez náležitej ochrany rýchlo podlieha UV žiareniu, nadmernej vlhkosti alebo silnému mrazu. Aby ste tomu zabránili, mali by ste začať používať výrobky z dreva zozbierané v tejto kategórii.

Ponúkame okrem iného:

  • impregnácie,
  • oleje,
  • špeciálne laky na zabezpečenie jácht,
  • základové produkty,
  • predmety uľahčujúce opravu poškodených prvkov.

Odporúčame hlavne impregnáciu Koopmans a olej na drevo. V našom internetovom obchode sme zhromaždili najlepšie články tohto výrobcu, ktorých účinnosť ocenilo mnoho zákazníkov.

Vďaka pravidelnej údržbe s použitím kvalitných prípravkov si zachováte krásny vzhľad drevených konštrukcií dlhé roky. Pravidelné olejovanie a impregnácia navyše vytiahne z dosiek ich prirodzenú farbu a zdôrazní jedinečné usporiadanie prsteňov. Užite si nákupy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.