Doska Rigips 4PRO GK

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Sadrokartónové dosky GK 4PRO – spoznajte produkty Izosystems.pl

Ponuka Izosystems.pl zahŕňa sadrokartónové dosky GK 4PRO so všetkými 4 hranami zarovnanými . Umožňujú získať veľmi hladký povrch - to všetko bez potreby výplne. Môžu byť použité na vytvorenie všetkých spojov dosiek na stene alebo strope pomocou výstužnej pásky. Výrobok je schválený na použitie v miestnostiach, kde relatívna vlhkosť vzduchu nepresahuje 70%.

Ponúkame rôzne typy sadrokartónových dosiek vrátane typu A, Hydro typ H, M Fire typ, Fire+ typ D. Produkty sú dostupné v dĺžkach - 2000 a 2600 mm.

Zaujali vás dosky 4PRO GK od Rigips a chcete sa o nich dozvedieť viac? Kontaktujte nás – odpovieme na vaše otázky, čo vám výrazne uľahčí výber produktu, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Odporúčame vám zoznámiť sa s našou ponukou a zadať objednávku!

Sadrokartón GK 4PRO a jeho aplikácia

Sadrokartón GK 4PRO sa používa predovšetkým na opláštenie alebo opláštenie ľahkých obkladových systémov stien, deliacich stien, podhľadov a podkrovných konštrukcií . Okrem toho sa odporúča na výstavbu konštrukcií s veľkými, intenzívne osvetlenými plochami, v prípade ktorých máme do činenia s priečnymi hranami.

Produkty, ktoré ponúkame, je možné používať bez obáv o ich účinnosť a bezpečnosť. Ich najvyššiu kvalitu potvrdilo viacero schválení a certifikátov. Každá sadrokartónová doska GK 4PRO má normu PN-EN 520, vyhlásenie o zhode EC P11/2011 a certifikát PZH HK/B/0662/11/2007.

Výhody sadrokartónových dosiek GK 4PRO

Sadrokartónové dosky GK 4PRO sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, takže z nich môžete stavať konštrukcie kdekoľvek a úplne bezpečne . Za pozornosť stojí aj ich estetika – sú mimoriadne hladké, takže vyzerajú skvele v každej miestnosti. Na ich povrch môžete jednoducho umiestniť rôzne druhy povrchových úprav, od farieb až po obklady a tapety podľa vlastného výberu.

Ak chcete v domácnosti veľmi dobrú akustiku, zvoľte sadrokartónové dosky. Dokonale tlmia zvuky a fungujú oveľa lepšie ako iné metódy, ktoré sa často používajú na rovnaký účel.

Sadrokartónové dosky bez ohľadu na typ sú úplne nehorľavé. Ak je oheň rozptýlený, nespôsobí nárast plameňov.

Ich materiál – sadra – je materiál, ktorý veľmi dobre saje vodu. Po požití sa rýchlo uvoľňuje, čo priaznivo ovplyvňuje mikroklímu v danej miestnosti. Vzduch sa stáva vlhším, čo osloví ľudí, ktorí bojujú s dýchacími problémami.

4PRO GK dosky – čo získate sploštenými hranami?

Sploštené hrany v sadrokartónových doskách znamenajú nové možnosti pri montážnych a stavebných prácach. Predovšetkým umožňujú robiť pozdĺžne aj priečne zvary súčasne. Tento postup šetrí veľa času montáže, čo je dôležité najmä pri vykonávaní dlhých prác, ktoré si vyžadujú výstavbu veľkého počtu konštrukcií. Navyše vďaka doskám GK 4PRO je znížené riziko praskania škár.

Ak inštalujete strop pomocou sadrokartónu, určite si všimnete rozdiel medzi typom so zarovnanými hranami a štandardným výrobkom. Nie je potrebné rezať okraje, vďaka čomu je práca oveľa efektívnejšia.

Nezabudnite, že pri montáži sadrokartónových dosiek so zarovnanými hranami by sa mali použiť aj výstužné pásky. Ide o kompletnú sadu, ktorá umožňuje efektívne a trvalé výsledky.

Vytvorte ľahké a odolné steny a stropy pomocou sadrokartónových dosiek GK 4PRO. Jednoduchá inštalácia, dobrá zvuková izolácia, estetika a požiarna odolnosť sú len niektoré z ich mnohých výhod – použite ich u vás! Chcete si vybrať ten správny produkt pre vás? Skontrolujte technické údaje dostupné pre každý produkt na webovej stránke Izosystems.pl. Odporúčame vám zadávať objednávky!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.