Skrutkové kolíky

Zobrazuje sa 1-24 z 34 položiek

Aby bola zaistená optimálna presnosť a odolnosť zapustenej montáže, pripravili sme pre tento typ montáže špeciálnu ponuku hmoždiniek. Rad univerzálnych produktov R-TFX od RawlPlug bol navrhnutý na použitie v akomkoľvek type inštalácie, bez ohľadu na podklad a typ izolačného materiálu. Vďaka tomu je možné hmoždinky z nižšie uvedenej ponuky použiť ako na betón (plný betón, pórobetón, ľahké betónové tvárnice), tak aj na tehly (plné, silikátové, dierované, dierované). Sú ideálne na montáž polystyrénových, XPS dosiek, vlnených, korkových alebo polyuretánových dosiek.

Ponúkaný sortiment hmoždiniek v dĺžkach od 115 mm do 455 mm umožňuje ergonomickú, zapustenú montáž izolačných materiálov bez výberu ďalšieho príslušenstva. Vysoká kvalita spracovania a najvyššie dostupné parametre nosnosti sú zodpovedné za dlhoročnú životnosť a spoľahlivosť spojov. Prezrite si našu ponuku a vyberte si hmoždinky, ktoré plne vyhovujú vašim montážnym potrebám.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.