Čistenie a oprava

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Chcete obnoviť niekdajší vzhľad drobnej záhradnej architektúry, terás či drevených fasád? Vďaka ponuke našej predajne to nebude problém. Navrhujeme okrem inéhošpeciálne tmely určené na opravu menších poškodení. Ich použitím ľahko odstránite drobné praskliny či defekty v štruktúre materiálu.

Odporúčame tiež výrobky, ktoré uľahčujú čistenie dreva. Vyblednutému materiálu alebo materiálu pokrytému riasami môžete ľahko vrátiť zašlú slávu. Produkty dostupné v našej ponuke sú mimoriadne efektívne vo svojej prevádzke a jednoducho sa aplikujú.

Zdanlivo poškodené alebo životom unavené drevené prvky ešte môžuvyzerajú prakticky ako nové. Zistite to ešte dnes a objednajte si čistiace a opravárenské prostriedky dostupné v našej ponuke. Zameriavame sa na produkty tých najlepších výrobcov, ktoré sú už roky oceňované pre svoju nadpriemernú kvalitu. Len u nás si ich môžete objednať za tak atraktívnu cenu a s garanciou expresného doručenia. Objednajte ešte dnes!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.