Akustická SDK doska

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Akustické sadrokartónové dosky v našej ponuke

Niekedy je potrebné zlepšiť akustickú izoláciu, napríklad v konferenčných miestnostiach alebo iných miestnostiach so zvýšenými akustickými požiadavkami. Aj vo vašom súkromnom byte sa však oplatí postarať o akustickú izoláciu, ktorá prehluší nielen suseda za stenou, ale výrazne zlepší aj našu akustickú pohodu. Vtedy prichádzajú na pomoc akustické sadrokartónové dosky, bežne používané v interiéri na stavbu zavesených podhľadov a obkladov stien. Ak vás teda zaujíma akustický sadrokartón a prečo sa tak hojne využíva vo vnútri budov, pokúsime sa vám túto tému bližšie vysvetliť.

Najlepšie akustické CD

Akustická sadrokartónová lepenka je produkt používaný v interiéri ako obklad v sadrokartónových systémoch alebo pri konštrukcii stien a stropov. Skvele sa hodí do miestností so zvýšenými požiadavkami na akustickú izoláciu v obytných aj verejných budovách. Táto akustická sadrokartónová doska sa líši od bežných dosiek tým, že je odolnejšia voči nárazom a je nosnejšia. Akustická SDK doska navyše dokonale reguluje vlhkosť vzduchu.

Inštalácia akustických a zvukovoizolačných dosiek je veľmi jednoduchá. V našom obchode nájdete množstvo článkov, ktoré sú v oblasti stavebníctva nenahraditeľné. Príkladom sú akustické sadrokartónové dosky, najčastejšie používané na výstavbu podkrovia, na stavbu deliacich stien a tiež ako obklad stropu. Použitie zvýšenej akustickej izolácie zaručuje ticho potlačením takmer polovice prichádzajúceho dB. Ak vás zaujíma cena za akustickú SDK doska, určite navštívte náš internetový obchod. Nájdete tu aj ďalšie dosky SDK , ako sú dosky GKB Rigips, dosky Fermacell, Protipožiarna SDK doska, Ohybná SDK doska, ale aj minerálnu vlnu, ktorá navyše dokáže priečku utlmiť a zlepšiť akustiku v danej miestnosti.

Zvukovo pohlcujúci sadrokartón – čo sa oplatí vedieť pri výbere?

Pred kúpou si overte, aké názory má daný akustický sadrokartón. V našom internetovom obchode je to možné, rovnako ako objednať si produkt, ktorý momentálne nie je dostupný v sortimente našej predajne. Ak teda máte záujem o iný akustický sadrokartón, kontaktujte nás. Nielenže vám pomôžeme vybrať perfektný produkt, ale môžeme vám tiež zadať individuálnu objednávku špeciálne pre vás. Oplatí sa skontrolovať aj záložku „ostatní kúpili“, vďaka ktorej nájdete podobné produkty, ktoré zodpovedajú vašim očakávaniam. V prípade akýchkoľvek pochybností ohľadom výberu akustického sadrokartónu nás prosím kontaktujte, radi ich rozptýlime a ponúkneme najlepšie riešenie a cenu! Oplatí sa skontrolovať aj OSB dosky a doplnky sadrokartónu .

Pozrite si celý sortiment našej predajne!

Akustická SDK doska sa najčastejšie používa ako obklad v systémoch suchej výstavby do miestností so zvýšenými požiadavkami na akustickú izoláciu. Má množstvo aplikácií, ľahko sa inštaluje a predovšetkým dokonale izoluje zvuk. Takýto akustický sadrokartón dokáže znížiť hluk prichádzajúci do vášho bytu až o polovicu! Ak teda máte záujem o najkvalitnejší akustický sadrokartón, určite navštívte náš internetový obchod. Nájdete tu obrovskú škálu stavebných materiálov od renomovaných značiek, vyrobených z tých najlepších materiálov. Okrem toho naša kancelária zákazníckeho servisu rada odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa nášho tovaru. Ak teda máte nejaké pochybnosti alebo sa pýtate, ktorý sadrokartón pohlcujúci zvuk bude najlepší, kontaktujte nás. Za zmienku stojí, že v našej predajni stavebnín si môžete objednať aj produkty, ktoré ešte nie sú dostupné na stránke.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.