Dištančné podložky SPAX

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Dištančné vložky SPAX

V ponuke našej dobre vybavenej stavebnej predajne sú kvalitné rozpery od renomovaných výrobcov na trhu, medzi ktoré patria: kríže a rozpery na trámy z odolných, profesionálnych materiálov. Poskytujeme odborné poradenstvo, rýchle dodanie a priaznivé ceny produktov z nášho sortimentu.

Špičkové podložky na trámy

Stojí za to vedieť, prečo je trámová podložka tak dôležitým prvkom pri stavbe terás. V prvom rade poskytuje vzdialenosť medzi zemou a nosníkom. Ide samozrejme o terasové rozpery, no veľmi dôležitú funkciu zohrávajú aj gumené podložky pod trámy. Ide o prvok, ktorý tlmí vibrácie a hluk spôsobený chôdzou po terase. Toto dizajnové riešenie sa používa na každom mieste, kde je dôležité ticho a stabilita. Zaujímavé je, že gumené podložky pod nosníky sa používajú aj v iných situáciách, pretože sú celkom univerzálne. Ak teda máte záujem o gumené podložky pod trámy, určite navštívte náš internetový stavebný obchod. Nájdete tu aj široký sortiment iných produktov, ako sú dištančné podložky, terasové konzoly, skrutky na palubovky, upevňovacie prvky na terasy a stavebné materiály.

Ktoré podložky si mám vybrať?

Gumová podložka pod trám by mala byť vyrobená z najkvalitnejších materiálov, odolných voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako sú dážď alebo UV žiarenie. Výber správnych materiálov je základ! Náš sortiment zahŕňa podložky pod nosníky SPAX, určené pre terasové konštrukcie spočívajúce na betónových podkladoch (poter alebo betónové tvárnice). Pri výbere podložiek SPAX si môžete byť istí, že sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú bezpečnosť a pohodlie. Ich hlavnou úlohou je odhlučniť terasu, ale aj zvýšiť jej stabilitu a minimalizovať vibrácie. S vhodnými gumovými podložkami pod terasu zabudnete na vŕzganie a ochránite terasové platne aj pred vlhkosťou.

Ponúkame podložky pod podlahové trámy rôznych hrúbok a šírok. S takýmto doplnkom si určite uľahčíte montáž terasových dosiek a urobíte terasu stabilnou a tichou. Ak však neviete, ktoré podložky na vyrovnávanie trámov budú vhodné, určite nás kontaktujte. Radi vám vyberieme produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Podložky pod terasové trámy - aplikácia

Dištančné podložky pod nosníky majú nezastupiteľnú úlohu v stavebníctve a priemysle, na miestach, kde je dôležité tlmiť hluk, vibrácie a možnosť pohybu predmetov. Takéto vyrovnávacie podložky pod nosníky sú veľmi dôležitým prvkom každej konštrukcie. Ba čo viac, nájdete ich aj pod plošinami, fotovoltaickými panelmi a podobne. Ide o podpery, ktoré pri paralelnom umiestnení umožňujú aj odtok vody z terasy. Tým sa predlžuje životnosť kompozitu (kompozitných dosiek) alebo dreva, z ktorého je terasa vyrobená. Najkvalitnejšie podložky, vyrobené s presnosťou a s použitím najnovších technológií, fungujú dobre za každého počasia.

Stojí za zmienku, že naše produkty sa vyznačujú atraktívnymi cenami a najvyššou kvalitou spracovania. Snažíme sa, aby naša predajňa ponúkala len produkty, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ak teda plánujete stavbu terasy, určite si pozrite našu ponuku. Okrem podložiek nájdete množstvo ďalších článkov, ktoré sa vám pri tejto úlohe budú hodiť. Okrem toho nás môžete kontaktovať, ak máte nejaké pochybnosti. Radi Vám poskytneme presné poradenstvo ohľadom našich produktov a dokonca aj samotnej stavby.

Terasové podložky pod trámy - naša ponuka

Ak máte záujem o nastaviteľné podložky pod trámy, pozrite si našu ponuku. Ponúkame gumu najvyššej kvality na terasové trámy a plastové podložky pod terasové trámy, ktoré splnia všetky vaše očakávania. Ak neviete, ktorý produkt by bol pre vás ten pravý, kontaktujte nás. Naši pracovníci Vám radi poradia, aké gumené podložky pod terasové trámy budú pre Váš projekt najlepšie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.