Základové fólie

Zobrazuje sa 1-16 z 16 položiek

Fólia na vodorovnú izoláciu - pozrite si ponuku IzoSystems.sk

Naša ponuka obsahuje zakladacie fólie na vodorovnú izoláciu základov za výhodné ceny. Zakladacia fólia je dostupná v rôznych hrúbkach a šírkach. Na želanie zákazníka môže byť v našom sortimente aj horizontálna zakladacia fólia v neštandardných hrúbkach alebo výškach, samozrejme po kontaktovaní nášho Zákazníckeho servisu.

Vodorovná základová izolačná fólia Izokpol je účinnou ochranou proti vlhkosti a zaisťuje odolnosť základových stien. Je vyrobený z odolného PVC a je odolný voči poveternostným vplyvom, slnečnému žiareniu a vysokým aj nízkym teplotám. Je odolný voči ohňu, nestarne a nehnije – jeho životnosťou si môžete byť 100% istí. Jeho využitie je dôležitým prvkom stavby – ak ste investor alebo staviate dom pre vlastnú potrebu, dajte si záležať na jeho dobrom výbere. Fólia vás ochráni pred vážnym poškodením základov, vďaka čomu sa vyhnete extrémne nákladným rekonštrukciám – vyberte si fóliu na základy od Izokpolu.

Fólia na vodorovnú izoláciu budov – ako ju použiť?

Fóliu využijete na ochranu proti vlhkosti v bytovej a hydrotechnickej výstavbe. Využite ho predovšetkým pri zakladaní, poteroch, pokrývačských prácach alebo strešných záhradách. Ale to nie je všetko! Horizontálna izolačná fólia bude užitočná pri budovaní jazierok, geomembrán, nádrží a protipovodňových hrádzí. Chcete si postaviť vlastný bazén? Nezabudnite si dokúpiť aj fóliu na vodorovnú izoláciu.

Zakladacia fólia na vodorovnú izoláciu nedovolí, aby cez jej vrstvu prenikli žiadne látky – vrátane silných a toxických. Táto nehnuteľnosť sa využíva pri výstavbe skládok a komunálnych skládok. Čo tým získate? Nedovolíte, aby škodlivé zlúčeniny prenikli do pôdy.

Prečo sa oplatí zvoliť horizontálnu izolačnú fóliu Izokpol?

V prvom rade pre jeho odolnosť. Výrobok sa počas výstavby nepoškodí a po inštalácii zostane v perfektnom stave ešte mnoho rokov. Garantujeme, že vodorovná izolačná fólia zostane odolná voči ohňu a nezhorší ho.

Dôležitá je aj hrúbka fólie Izokpol. Nami ponúkané produkty majú hrúbku 0,3 - 1,2 mm, vďaka čomu sú ideálne pre rôzne typy aplikácií. Najhrubší typ fólie je riešením určeným napríklad pre budovy postavené na bažinatej pôde. Hrubá vrstva nedovolí preniknúť toľko vlhkosti. Dobre môžu fungovať aj tenšie fólie. Rozhodnite sa pre ich použitie, keď sú základy položené na menej vlhkom povrchu, alebo ich použite položením niekoľkých vrstiev na seba. V tomto prípade sa uistite, že medzi nasledujúcimi vrstvami nie sú žiadne medzery.

Zakladacia fólia – horizontálna PVC izolácia

Odolnosť a účinnosť základových fólií má na svedomí PVC (polyvinylchlorid). Má veľmi dobré izolačné a samozhášacie vlastnosti a je vysoko odolná voči ohňu. Použitie fólií z neho zvyšuje bezpečnosť stavby.

Materiál môže byť často označený dvoma inými spôsobmi – ako PVC a PVC. Je však potrebné pripomenúť, že znamenajú to isté, teda polyvinylchlorid.

PVC je správna skratka, odvodená z poľského názvoslovia materiálu – polyvinylchlorid. Je to však zriedkavé, je to anglická verzia, s ktorou sa zaoberáme pri nákupe väčšiny stavebných materiálov a ďalších. Je potrebné mať na pamäti, že nesprávny názov polyvinylchloridu, konkrétne PVC, koluje už mnoho rokov. Obľúbenosť si získal v 90. rokoch minulého storočia a stále ho široké spektrum ľudí považuje za vhodné. Stojí za to si uvedomiť vyššie uvedené názvoslovie - cudzo znejúca skratka označuje presne ten istý plastový materiál, ktorý pozná každý.

Pozrite si našu ponuku na IzoSystems.sk - vodorovná izolačná fólia je nevyhnutnosťou pri stavbe nového domu, bazéna a iných zariadení.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.