Skrutky pre kompozitné panely

Zobrazuje sa 1-24 z 26 položiek

Samorezné skrutky na montáž sendvičových panelov

Skrutky pre sendvičové panely sú špecializovaným typom príslušenstva určeného na upevnenie sendvičových panelov do pevných materiálov, ako je drevo alebo betón. Pomocou tohto typu montážneho systému môžete namontovať dosky pre rôzne nátery. Niektoré skrutky tohto typu sú navyše vyrobené z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele, čo zvyšuje ich životnosť. Mimoriadne odolné sú aj samorezné, samorezné konektory s jemným pracovným závitom a šesťhrannou hlavou a dodatočnou antikoróznou ochranou. Môžu byť úspešne použité na pripevnenie sendvičových panelov k oceľovým konštrukciám.

Aké skrutky by som si mal vybrať na upevnenie sendvičových panelov? Profily na montáž sendvičových panelov

Správne zvolené skrutky umožňujú bezpečnú a rýchlu montáž, preto dbajte na kvalitu materiálov, z ktorých je výrobok vyrobený, ich veľkosť a vŕtateľnosť. V závislosti od typu povrchu by mali byť skrutky vhodne zvolené z hľadiska hrúbky a dĺžky. Iné skrutky by sa mali zvoliť pre drevo a betón a iné pre oceľové konštrukcie. Nižšie nájdete charakteristiky skrutiek do sendvičových panelov dostupných na trhu.

Skrutky do sendvičových panelov do dreva a betónu

Skrutky pre sendvičové panely namontované na dreve a betóne by mali byť odolné, aby vydržali veľké zaťaženie. Do dreva a betónu použite skrutky z uhlíkovej ocele, ktorá sa pri výrobe vytvrdzuje. To umožňuje bezpečné pripevnenie k sendvičovému panelu.

Samorezné skrutky do oceľových konštrukcií

Pre oceľové konštrukcie zvoľte samorezné skrutky pre sendvičové panely, ktoré majú vhodnú šesťhrannú hlavu. Môžete si vybrať skrutky s hliníkovou podložkou a špeciálnym tesnením, ktoré budú perfektným upevňovacím prvkom plechu. Pri výbere skrutiek na montáž sendvičových panelov do oceľových profilov venujte pozornosť aj tomu, či majú podložku s vulkanizovaným EPDM.

Na čo si dať pozor pri výbere skrutiek do strešných sendvičových panelov?

Na trhu je množstvo riešení a typov skrutiek na montáž dosiek. Pri výbere skrutiek pre sendvičové panely by ste mali venovať pozornosť niekoľkým kľúčovým faktorom, ktoré zaistia rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Pred výberom venujte pozornosť:

  • niť,
  • typ montážnej plochy,
  • druh materiálu, z ktorého je skrutka vyrobená.
  • spoločnosť na výrobu skrutiek,
  • bod vŕtania.

Montáž sendvičových panelov pomocou pozinkovaných skrutiek

Každý typ sendvičového panelu má iný účel, preto si pred inštaláciou zakúpte vhodný typ skrutiek, ktoré budú zodpovedať materiálu, na ktorý plánujete panel pripevniť. Pri montáži pamätajte na to, že pri upevňovaní dosky k podkladu, v tzv normálna zóna, používajú sa dve skrutky. V okrajovej zóne by sa však doska mala namontovať pomocou troch skrutiek.

Celú ponuku profesionálnych skrutiek pre sendvičové panely si môžete pozrieť v internetovom obchode IzoSystems.sk ! Nájdete tu aj stavebné materiály ako PIR izolácie a PIR dosky, oceľové skrutky, polyuretánové platne, hmoždinky do sendvičových panelov a dvojzávitové montážne skrutky. Odporúčame vám pozrieť si celý sortiment na našej webovej stránke.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.