Skrutky pre kompozitné panely

Zobrazuje sa 1-24 z 26 položiek

Hlavnou funkciou strešných a stenových sendvičových panelov je tepelná izolácia. Použitie spojovacích prvkov dostupných v našej predajni, vrátane skrutiek a úchytiek, zaručuje efektívnu montáž týchto materiálov.

Samorezné skrutky na montáž sendvičových panelov

Ponúkame skrutky a úchytky na montáž sendvičových panelov v 8 rôznych dĺžkach: od 90 mm do 275 mm. Tento materiál sa dnes často používa pri stavbe fasád priemyselných a kancelárskych budov, hál a skladov. Vďaka jednoduchej konštrukcii a univerzálnemu použitiu je montáž relatívne lacná, a preto veľmi často volená investormi. Vďaka použitiu špeciálneho antikorózneho zinkovo-vločkového povlaku sa všetky samorezné skrutky na montáž sendvičového panelu vyznačujú nadpriemernou odolnosťou proti vlhkosti a špeciálne tvarovaný tvar vrtáka zaisťuje ešte rýchlejšie a lepšie pohodlná inštalácia. Okrem toho sú tieto produkty vybavené samozlepovacími EPDM tesniacimi podložkami, ktoré zaručujú maximálnu ochranu proti vlhkosti. Pozývame vás na zadávanie objednávok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.