Minerálne vlny

Vlna Isover Super-Mat 150 mm
Available
Sklenená vata

Vlna Isover Super-Mat 150 mm

ISOVER
101205752
11,07 € / m2
Średnia ocena: 4,48
Zobrazuje sa 1-24 z 205 položiek

Minerálna vlna

Minerálna vlna je veľmi obľúbeným produktom medzi rôznymi stavebnými materiálmi. Používa sa na tepelnú aj zvukovú izoláciu. Nie nadarmo sú dosky z minerálnej vlny jedným z najobľúbenejších izolačných materiálov, pretože dokonale plnia svoju funkciu, zabraňujú úniku tepla a chránia pred hlukom. Naša rozsiahla ponuka zahŕňa kamennú minerálnu vlnu a sklenenú vlnu so širokým rozsahom použitia a rôznymi koeficientmi λ, od 0,045 W/mK do 0,030 W/mK. Vlna dostupná v našom obchode pochádza od najlepších výrobcov na trhu a má všetky potrebné schválenia a certifikáty. Srdečne vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našimi produktmi.

Čo je minerálna vlna?

Minerálna vlna má mnoho využití a je užitočná najmä v stavebníctve a priemyselnej výstavbe. Ide o izolačný materiál minerálneho pôvodu – ako už názov napovedá. Používa sa pri práci na zavesených stropoch, trojvrstvových stenách, vonkajších stenách alebo deliacich stenách. Môže sa použiť aj na izoláciu striech, izoláciu podlahy, izoláciu stropu a izoláciu krbov. Existujú dva typy minerálnej vlny. Minerálna vlna, hornina aj sklo, sa vyrába z minerálnych surovín pri vysokej teplote (1000 stupňov Celzia v prípade sklenenej vlny, ktorá sa taví z kremenného piesku, a 1400 stupňov Celzia v prípade kamennej vlny vyrobenej z čadiča). Okrem toho sa do minerálnej vlny často pridávajú ďalšie suroviny, ako je vápenec, dolomit alebo gabro.

Minerálna vlna má tiež nízky koeficient vodivosti, označený písmenom λ (lambda). Hustota minerálnej vlny sa pohybuje od 20 kg/m3 do približne 180 kg/m3 a hustota sklenenej vlny sa pohybuje od 10 kg/m3 do 150 kg/m3. Je to tiež veľmi odolný materiál, ktorý sa vyznačuje nehorľavosťou, keďže je odolný voči vysokým teplotám. Minerálna vlna je dostupná vo forme platní, roliek a rohoží. Dosky z kamennej vlny získané z kamenných vlákien sa používajú vo vnútri aj mimo budov, čo zvyšuje tepelnú izoláciu. Za zmienku tiež stojí, že čím väčší panel, tým lepší súčiniteľ tepelnej vodivosti, ktorý je dôležitý pre tepelnú izoláciu.

Minerálna vlna – prečo sa ju oplatí používať

Minerálna vlna je určite vynikajúca vymoženosť, ktorá má celý rad výhod. Môže sa použiť na pohltenie zvuku a zlepšenie izolácie budovy, vďaka svojej kvalite. Má tiež súčiniteľ tepelnej vodivosti pohybujúci sa od λ=0,045 do λ=0,030 v závislosti od jeho hrúbky, čo len dokazuje jeho vynikajúce vlastnosti tepelnej vodivosti. Jeho dobré parametre určite priaznivo vplývajú na tepelnú izoláciu objektu, a teda ho možno zatepliť stavebnou vlnou. Dosky z tvrdej kamennej vlny, okrem toho, že majú výborné izolačné vlastnosti, nie sú horľavé. Takýmto komfortom si určite viete zabezpečiť tepelnú pohodu. Je tiež vhodný pre rámové konštrukcie. Takáto vlna sa okrem tepelnej izolácie môže použiť aj na zvukovú izoláciu. Prípustné užitočné zaťaženie je 5 kPa. Aplikácií a výhod minerálnej vlny je pomerne veľa - od zvukovej izolácie deliacich stien až po tepelnú izoláciu celých budov, takže ak hľadáte osvedčené materiály, odporúčame vám zoznámiť sa so sortimentom dostupným v našom internetovom obchode.

Minerálna vlna – používa sa dobrovoľne?

Minerálna vlna má medzi záujemcami o stavebné práce veľmi dobré ohlasy. Ide o produkt, po ktorom neustále rastie dopyt. Je cenený pre svoje izolačné vlastnosti a schopnosť pohlcovať zvuk. Ľudia si vlnu pochvaľujú pre tepelnú pohodu, ktorú poskytuje, a to, že neprepúšťa zvuky zvonku, vďaka čomu ich každodenný život a nočný spánok nerušia zvuky prichádzajúce zvonku domu. Určite je to jeden z najčastejšie volených materiálov pri stavbe budov, čo len dokazuje, že stavebná vlna stojí za pozornosť, najmä ak plánujeme stavať alebo zatepľovať dom. Srdečne Vás pozývame využiť našu ponuku stavebnej vlny. Minerálna vlna predávaná v našom obchode sa vyznačuje vysokou kvalitou a konkurenčnou cenou. Určite sa bude hodiť na stavbu alebo renováciu vášho domova.

Cena minerálnej vlny – aké sú obstarávacie náklady

Keďže sme toho veľa povedali o minerálnej vlne a jej použití, určite je tu otázka, koľko bude toto zariadenie stáť. Cena minerálnej vlny v našej predajni je záležitosť, ktorá určite nezaťaží záujemcov o kúpu tohto riešenia. Momentálne je rolka minerálnej vlny záležitosťou len niekoľkých až niekoľkých desiatok zlotých, čo je na súčasnom trhu určite veľmi dobrá cena. Pozrite si našu ponuku, zistite, ako vyzerá cena minerálnej vlny m3 a presvedčte sa, že naša ponuka je na súčasnom trhu konkurencieschopná. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Radi odpovieme na všetky vaše otázky a odborne poradíme s výberom produktu, aby ste boli s jeho kúpou spokojní.

Minerálna vlna kde kúpiť - ponuka IzoSystems.sk

V súčasnosti má veľa ľudí záujem o kúpu minerálnej vlny na stavebné účely. Nie každý vie, kde kúpiť kvalitnú minerálnu vlnu a aká je cena minerálnej vlny v súčasnosti na trhu. Náš sortiment má presne to, čo hľadáte. Pozrite si naše produkty na cenu minerálnej vlny za m3 a cenu minerálnej vlny za m2 a vyberte si niečo, čo vám bude vyhovovať. Cena minerálnej vlny je určite záležitosť, ktorá vaše vrecko príliš nezaťaží. Náš rozsiahly sortiment sa môže pochváliť najlepšími cenami, takže ak hľadáte lacnú minerálnu vlnu, vaše hľadanie končí tu. Spolupracujeme len s najlepšími výrobcami, aby sme zaistili spokojnosť našich zákazníkov s ich nákupmi. Srdečne Vás pozývame na nákup najlacnejšej minerálnej vlny dostupnej v našom sortimente. Môžete si ho kúpiť vo formách ako: rolka minerálnej vlny alebo minerálna vlna po kusoch. Rozmery minerálnej vlny závisia len od toho, akú veľkú plochu chcete použiť. Kvalita nami predávanej vlny je vysoká a cena minerálnej vlny určite prekonáva konkurenciu. Overte si, aká je naša ponuka v prípade minerálnej vlny cena za m2 a urobte nákup, vďaka ktorému získate zateplenú budovu.

Minerálna vlna – dokonalé riešenie pre váš domov

Už viete, na čo sa minerálna vlna používa, aká je jej cena a od čoho závisí. Pri výbere správnych stavebných materiálov na zateplenie budovy by určite nemala chýbať minerálna vlna, bežne označovaná ako stavebná vlna. Je výbornou voľbou, ak si chcete zabezpečiť tepelnú pohodu v mieste svojho bydliska alebo primeranú ochranu pred zvukmi prichádzajúcimi zvonku. Táto vata vám poskytne primeranú izoláciu na vysokej úrovni. Srdečne Vás pozývame, aby ste si prezreli našu ponuku a vybrali si ten správny materiál, ktorý Vám poslúži pri stavbe stavby. Skontrolujte si cenu rolky z minerálnej vlny a uistite sa, že kupujete kvalitné materiály za nie príliš vysokú sumu. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať telefonicky aj e-mailom. Radi profesionálne odpovieme na všetky vaše otázky a poradíme s výberom tých správnych produktov pre váš domov. Odporúčame vám tiež, aby ste sa oboznámili s celou ponukou obchodu IzoSystems.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.