Obojstranné pásky na parozábranu

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Obojstranná páska na parotesnú fóliu

V našej ponuke sú odolné a pevné obojstranné pásky na parotesné fólie s výbornými parametrami. Obojstranná páska na parotesnú fóliu sa používa na spojenie fólie so stenami a drevom - na tento typ spojov sa používajú butylové pásky napr BUTYLTEC. Na nalepenie fólie na profil CD-60 sa zasa používajú širšie obojstranné pásky, napríklad obojstranná páska STELTEC alebo Modeco. Oplatí sa skontrolovať, ktorá obojstranná parotesná páska bude v našom prípade najlepšia. Pozývame vás tiež, aby ste si prezreli našu kompletnú ponuku, ktorá okrem iného zahŕňa: hliníkové pásky a pásky na strešné fólie s vysokou priľnavosťou.

Obojstranná páska na lepenie parotesnej fólie – čo sa o nej oplatí vedieť?

Parozábranovú fóliovú pásku možno použiť na spájanie a opravu fólií, strešných membrán alebo ocele. Dobrá lepiaca páska na parotesnú fóliu by mala hladko priľnúť k povrchu, mala by byť schopná prepúšťať vodnú paru a odolávať vlhkosti. Vlastností samotnej fólie je veľa, ale predovšetkým chráni konštrukčné prvky. Na pripevnenie fólie sa používa obojstranná parotesná fóliová páska, ktorá je určená na tesné utesnenie škár okolo prestupov, potrubí, dverí a okien. Táto parotesná páska sa používa predovšetkým na utesnenie strešných membrán a fólií.

Základné typy tesniacich pások

Pásky na lepenie paropriepustných a paroizolačných fólií môžeme rozdeliť na dva typy. Prvou je jednostranná páska na lepenie presahov a trhlín. Na lepenie presahov hliníkových fólií zvoľte jednostrannú hliníkovú pásku. To bude najlepšia voľba pre hliníkové parotesné fólie, ale dostupné sú aj špecializované pásky pre širšie aplikácie. Druhým typom je obojstranná páska. Na spojenie fólie so stenami a drevom a na nalepenie fólie na stropný profil môžeme použiť obojstranné pásky. V tomto prípade je dobrou voľbou aj špecializovaná obojstranná páska.

Nezabúdajte, že parotesné fólie je potrebné lepiť, aby si zachovali svoje funkcie. Takáto páska na lepenie fólie je nevyhnutným prvkom pri stavebných prácach. Potrebné môžu byť aj tmely pre parotesné fólie.

Paropriepustné pásky a parotesné pásky

Paropriepustná páska sa inštaluje z vonkajšej strany a najčastejšie sa používa na teplú inštaláciu v stolárstve. Vo vnútri budovy zase použijeme parotesnú pásku. Paropriepustné pásky a fóliové pásky sú nevyhnutným doplnkom na každej stavbe. Nezabudnite, že pásky používané na spojenie parotesnej fólie musia byť vyrobené z rovnakého materiálu ako fólia.

Na pripevnenie všetkých typov parotesných fólií môžete použiť napríklad polypropylénovú pásku s nástrekom. Táto obojstranná lepiaca páska bola navrhnutá špeciálne na pripevnenie polyetylénových fólií.

Ak si neviete vybrať tú najlepšiu pásku pre typ fólie, napojenie membrány, alebo aká obojstranná páska je najlepšia na fasády, kontaktujte nás. Radi vám poradíme, ako fóliu nainštalovať a ktorá páska má najväčšiu počiatočnú lepiacu silu. Oplatí sa skontrolovať aj lepidlá na parotesné fólie a parotesné fólie, ktoré náš internetový stavebný veľkoobchod ponúka.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.