Solárne LED záhradné gule

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Ak hľadáte krásny a energeticky úsporný spôsob, ako doplniť vonkajšie aranžmány, LED solárne záhradné gule budú skvelým riešením. Ich prevádzka je založená na fotovoltaickom module, čo znamená, že by mali byť inštalované na mieste, kam sa dostane len prirodzené svetlo. Celá montáž je neinvazívna a na pozemku nie je potrebné naťahovať elektrické vodiče, čo zaručuje vyššiu bezpečnosť.

Solárne sklenené záhradné gule

LED žiarovky spotrebúvajú veľmi málo elektriny a poskytujú silné svetlo, preto sa sklenené záhradné gule dostupné v našom obchode vyznačujú vysokou účinnosťou. Cez deň slnečné svetlo zbiera fotovoltaický článok, ktorý pokrýva celú hornú plochu šmykľavky, preto je dôležité umiestniť solárnu guľu na dobre slnečné miesto.

LED gule sú ideálne do otvorenej záhrady, na balkón alebo terasu. Mnohé z nich je možné umiestniť mimo domu a vytvoriť tak úžasnú záhradnú úpravu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.