Tmely, pásky na parozábranu

Zobrazuje sa 1-24 z 28 položiek

Naša ponuka zahŕňa paropriepustné pásky a tmely na parozábranové fólie. Musíte pamätať na to, že parotesné fólie je potrebné lepiť k sebe, pretože je potrebné zachovať ich najdôležitejšiu funkciu – izoláciu proti vlhkosti. Z tohto dôvodu je parotesná fóliová páska nevyhnutnosťou.

Existujú dva základné typy pások pre parotesnú fóliu:

  • - Jednostranná páska na parotesnú fóliu, ktorá sa používa na lepenie presahov a trhlín parotesnej fólie, napr páska IZOTEC, GERBAND 186 alebo VARIO KB1. Hliníkové pásky sa používajú na hliníkové parozábrany, zatiaľ čo na parozábrany na aktívne a hermetické spoje, špecializovanejšie, ako sú: GERBAND 586 a Isover MULTITAPE. Na lepenie presahov je možné použiť aj obojstranné pásky.

  • - Obojstranná páska na parotesnú fóliu, používa sa na spojenie fólie so stenami, na tento typ spojenia je najvhodnejšia drevo - butylová páska, napr. BUTYLTEC. Tieto spojenia je možné realizovať aj s použitím tmelov v kartušiach, napr. GERBAND FORTAX alebo Isover DOUBLEFIT. A na prilepenie fólie na profil CD-60 sa používajú širšie obojstranné pásky, napr. STELTEC.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.