Strešné skrutky do betónu

Zobrazuje sa 1-11 z 11 položiek

Strešné skrutky do betónu

Na IzoSystems.sk ponúkame dlhé skrutky do betónu RawlPlug R-WBT – použijú sa na montáž izolácie plochých striech zhotovených v betónovom podklade. Používajte výrobky s oceľovými podložkami a puzdrami R-GOK. Skrutky do betónových sendvičových panelov sú dostupné v rôznych veľkostiach, takže si ich môžete jednoducho prispôsobiť vlastnej konštrukcii. Majú antikorózny náter a sú dostupné v sadách po 100 kusov.

Hľadáte vhodné skrutky do betónu a chcete sa dozvedieť viac o našich produktoch? Kontaktujte oddelenie služieb zákazníkom - zavolajte alebo napíšte na info@izosystems.sk. Naši špecialisti vám poskytnú všetky potrebné informácie a spoločne vyberiete nové skrutky do betónu a teleskopické objímky.

RawlPlug skrutky do betónu - čo ponúkame?

Pripravili sme pre vás skrutky priamo do betónu a dreva s antikoróznym náterom, ktorý ovplyvňuje životnosť výrobkov a ich úplnú bezpečnosť. Možno ich použiť na izoláciu plochých striech.

Skrutky RawlPlug R-WBT majú povrchovo tvrdený závit, ktorý umožňuje plnú stabilitu. Výrobky sú chránené kvalitným antikoróznym náterom, ktorý zaručuje odolnosť voči 15 Kesternichovým cyklom. Vďaka starostlivo vybranému, dvojstupňovému tvaru je možné konektor použiť na betónové a drevené povrchy s rovnako dobrými výsledkami. Nemáte skúsenosti s montážou skrutiek a bojíte sa dlhej a namáhavej práce? V prípade produktov RawlPlug sa toho báť nemusíte! Ich čepeľ má špeciálny tvar, vďaka čomu je inštalácia bezproblémová. Okrem toho zabraňuje pohybu na povrchu upevňovaného prvku. Odpadá aj potreba použitia ďalších hmoždiniek a skrutiek do dreva.

Za zmienku stojí aj spolupráca skrutiek s objímkou - podstatný prvok umožňujúci ich použitie. Hlava tesne prilieha k teleskopickej objímke, čo umožňuje presnú počiatočnú montáž. Naša ponuka zahŕňa dlhé skrutky do betónu, skrutky do strešného plechu, skrutky na strešné krytiny a skrutky na pripevnenie strešnej lepenky.

Strešné skrutky do plechu - ako pripevniť plech na betón?

Drevo a betón sú materiály, ktoré vyžadujú použitie vhodných prvkov pri inštalácii izolácie. Patria sem skrutky, hmoždinky a skrutky ponúkané spoločnosťou IzoSystems.sk. Špeciálne nástroje sú potrebné kvôli krehkosti oboch druhov materiálu – betón a drevo sa môžu pod vysokým tlakom poškodiť.

Získajte bezpečnosť počas inštalácie a minimalizujte riziko poškodenia. Vyberte si produkty RawlPlug, ktoré sme pripravili v našej ponuke. Naša ponuka zahŕňa nielen široký sortiment skrutiek, ale aj ďalšieho príslušenstva. Zakúpiť si môžete vrtáky rôznych priemerov, oceľové kotvy, samorezné skrutky, samorezné skrutky, ale aj nerezové skrutky do betónu s panvovou hlavou.

Montážne skrutky strešného plechu sú vynikajúcim stavebným produktom, ktorý je dostupný v rôznych veľkostiach. Výrobca skrutiek zaručuje najvyššiu kvalitu produktu, vďaka ktorému môžete pripevniť plechové strešné krytiny a iné. Samorezné skrutky sú volské oko.

Ako namontovať skrutky na strešné sendvičové panely? Samorezné skrutky do betónu

Inštalácia hmoždiniek a skrutiek do betónu a dreva je pomerne jednoduchá a prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch. Ako namontovať skrutky do strešného plechu a skrutky z plsti? Najprv urobte dieru v podklade – betóne alebo dreve. Zvyčajne je to asi 5 mm, ale v prípade železobetónu to môže byť až 3 centimetre.

Potom vložte dosku do izolačného materiálu a zaskrutkujte konektor WBT pomocou skrutkovača. Robte to, kým nedosiahnete zvolenú hĺbku. Upevnenie plechu na betón nebolo nikdy také jednoduché. Naše skrutky do strešného plechu majú hlavu s nákružkom, ktorý zaisťuje presný prítlak na montovaný prvok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.