PIR dosky na podlahu

Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek

Polyuretánová podlaha doma – prečo je izolácia podlahy polyuretánovou penou dobrým riešením?

Inštalácia polyuretánovej podlahy umožňuje nielen komfort každodenného používania, ale je dôležitá aj z ekonomických dôvodov. Polyuretánové podlahy sa vyznačujú vysokou životnosťou a chemickou odolnosťou, ľahko sa udržiavajú v čistote a výborne izolujú aj proti chladu a teplu. Výberom kvalitných polyuretánových podlahových dosiek získame teplo a výrazne nižšie účty počas vykurovacej sezóny. Na IzoSystems.sk ponúkame PIR dosky na podlahy, strechy a steny od uznávaných značiek ako Recticel a Gór-Stal - polyuretánové podlahové dosky na podlahy, strechy a steny, s nízkym súčiniteľom tepelnej vodivosti.

Pozrite si našu ponuku a zistite, prečo je izolácia podlahy dôležitým prvkom pri stavbe vášho domu či bytu. Ak chcete získať viac informácií o ponúkanom sortimente alebo si nie ste istí, ktorý produkt bude pre vás najlepší, kontaktujte oddelenie služieb zákazníkom. Zodpovieme všetky vaše otázky a pomôžeme vám vybrať tie správne polyuretánové dosky pre vašu podlahu. Ak máte záujem o polyuretánové podlahy, odporúčame vám zadať objednávky!

Polyuretánová pena pre podlahy Recticel a Gór-Stal

Základom dobrej izolácie podlahy je výber správneho izolačného produktu. V tomto prípade sa neoplatí robiť skratky výberom náhodného izolačného materiálu - aby sa dosiahol najlepší efekt a v budúcnosti nebolo potrebné robiť opravy. Skvelou voľbou bude podlahová doska PIR od overených výrobcov, ktorí už roky poskytujú najkvalitnejší sortiment. Recticel a Gór-Stal poskytujú tvrdé polyuretánové podlahy pokryté parozábranným laminátom pozostávajúcim z papiera KRAFT pokrytého hliníkom. Zaujímavým doplnkom vášho domáceho interiéru môžu byť 5 cm PIR podlahové dosky pokryté epoxidovou živicou. Živicové podlahy sú ideálne do bytov a domov zariadených v modernom a minimalistickom štýle. Živicové podlahy si zachovávajú lesk po mnoho rokov. Použitie živicových podláh pomáha opticky zväčšiť interiér, ich lesklá vrstva má tento efekt. Polyuretánová podlaha v dome s vrstvou živice by mala byť bezpečná pre deti a mala by obsahovať živicu s potvrdenou nízkou emisnou hodnotou prchavých organických zlúčenín.

Polyuretánové podlahové dosky Eurofloor od Recticel sú ideálne na akúkoľvek podlahu, vrátane podlahového vykurovania. Okrem veľmi nízkeho súčiniteľa tepelnej vodivosti sú odolné voči tlaku a alkalickým látkam. Navyše, pretože polyuretánová podlaha je mimoriadne odolná voči mechanickému poškodeniu, oderu a má vysokú chemickú odolnosť, často sa inštaluje v priemyselných zariadeniach. Produkty sú určené aj pre podlahy v pasívnej a energeticky úspornej výstavbe.

Polyuretánové podlahy od Gór-Stal sa budú používať hlavne na tepelnú izoláciu podláh, aj s podlahovou izoláciou - to však nie je všetko. Ľahko s nimi zateplíte ploché aj šikmé strechy a duté steny. Ide o jedinečný produkt so širokým spektrom použitia, ktorý vás určite poteší. Kvalitný polyuretán na podlahy, strechy a steny je skvelým a moderným riešením.

Polyuretánové podlahové dosky - aké sú ich výhody?

Polyuretánové podlahy v domácnosti sú riešením, ktoré osloví najmä ľudí, ktorí majú deti, veľké presklené okná a terasy, a tých, ktorí si cenia poriadok a ticho – zistite prečo.

Polyuretánové podlahy sú protišmykové, takže bežiace deti sa pri hre nešmýkajú. Ich štruktúra spôsobuje, že bolestivý pád je oveľa menej pravdepodobný. Navyše ich prítomnosť výrazne tlmí zvuk krokov. Ak vám doteraz tento typ hluku robil veľký problém sústrediť sa pri práci alebo oddychu, položením polyuretánových dlaždíc na podlahu získate ticho, o akom ste snívali. Mäkký povrch podlahy absorbujúci záťaž je pohodlný a poskytuje príjemné ticho. PIR podlahové dosky – použite ich aj vtedy, ak máte obavy z nadmerného hromadenia prachu a neporiadku. Častice sa na povrchu polyuretánových dosiek usadzujú oveľa zriedkavejšie, preto ich nie je potrebné neustále čistiť – túto výhodu ocenia najmä zákazníci bojujúci s pretrvávajúcimi alergiami. Polyuretánová podlaha je vyrobená tak, aby sa dala ľahko zmyť špina, nemá žiadne škáry ani škáry, kde by sa mohli nečistoty hromadiť. Hladký povrch výrazne uľahčuje udržiavanie poriadku.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.