Vlna na fasády

Vlna Rockwool FRONTROCK PLUS 50 mm
Available
Vlna na fasádu

Rockwool FRONTROCK PLUS 50 mm

ROCKWOOL
281734
7,14 € / m2
Średnia ocena: 4,57
Zobrazuje sa 1-24 z 30 položiek

Minerálna vlna na fasády

Ponúkame minerálnu vlnu, ktorá bude slúžiť ako tepelná izolácia pre vonkajšie steny budovy. Označuje sa ako tvrdá vlna a je dostupná vo forme dvoch typov dosiek: lamelová fasádna minerálna vlna 1200 x 200 mm a dvojnásobná hustota 1000 x 600 mm. Prvým typom je vlna na zateplenie s lamelovým usporiadaním vlákien. 20 cm minerálna fasádna vlna sa vyrába z čadiča, dolomitu, gabra a iných vápencových agregátov. Ak Vás zaujíma cena fasádnej vlny - navštívte našu predajňu.

Pozrite si detaily našej ponuky a vyberte si materiál, ktorý plne splní vaše očakávania. Ak medzi navrhovanými produktmi nenájdete produkt, ktorý by plne vyhovoval vašim potrebám, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom. Objednáme pre vás produkty od iných výrobcov.

Fasádna minerálna vlna – prečo sa oplatí ju použiť?

Ak potrebujete materiály na správnu tepelnú izoláciu budovy, je potrebné pripomenúť, že na zateplenie interiéru sa používajú iné materiály ako v prípade vonkajších stien. 2 cm fasádna vlna alebo 20 cm fasádna vlna majú rôzne parametre, ktoré vám umožnia udržať vhodnú teplotu ako v zime, tak aj počas vysokých horúčav.

Fasádna minerálna vlna 5 cm, 20 cm alebo 15 cm fasádna minerálna vlna má podobu dosky, ktorá sa veľmi jednoducho inštaluje pripevnením na vybraný povrch. Pred nákupom venujte pozornosť jeho hustote. Tvrdá fasádna vlna 8 cm má gramáž 150 kg/m3, no na trhu ľahko nájdete aj výrobky s inými parametrami. Ak máte záujem o fasádnu minerálnu vlnu 20 cm alebo tvrdú fasádnu minerálnu vlnu 15 cm - skontrolujte ceny v našom internetovom obchode.

Používaním produktov renomovanej značky ponúkanej v našom internetovom obchode, t.j. fasádnej vlny Rockwool FRONTROCK SUPER, máte istotu najvyššej kvality. 25 cm fasádna vlna alebo 15 cm fasádna vlna od Rockwool FRONTROCK MAX E sa perfektne hodí pre rôzne typy budov v bezšvíkových zatepľovacích systémoch ETICS a pri správnej montáži nebude potrebné vymieňať ani robiť žiadne opravy. Preto je tento produkt, t.j. 3 cm fasádna vlna a 5 cm fasádna vlna, najčastejšie vyberaný našimi zákazníkmi.

12 cm fasádna vlna má nízky súčiniteľ tepelnej vodivosti maximálne 0,036 W/m*K. Táto hodnota vám zabezpečí skvelú tepelnú izoláciu. Fasádna vlna hrúbky 8 cm je navyše ohňovzdorná. 3 cm fasádna vlna horí bez nadmerného rozptylu ohňa. Pri jeho používaní sa môžete cítiť bezpečne. Táto vlastnosť je dôležitá najmä v prípade vysokých budov, kde sa plamene šíria veľkou rýchlosťou. 5 cm fasádna vlna alebo 10 cm fasádna vlna tento proces výrazne spomalí. Okrem toho má vysokú hustotu, ktorá potvrdzuje svoju triedu a je tiež mimoriadne elastická. Tvrdá fasádna vlna sa vďaka svojej elasticite stáva odolnou voči deformácii.

Fasádna vlna tiež poskytuje dobrú akustiku. 5 cm fasádna vlna dobre tlmí zvuky, vďaka čomu je pobyt v takto zateplenej budove oveľa pohodlnejší. Ak je to váš vlastný domov, jeho mikroklímu oceníte už od prvého dňa po nasťahovaní. Je odolný aj voči plesniam.

Kde sa dá použiť tvrdá fasádna vlna? Ukazuje sa, že tento tepelne izolačný stavebný materiál možno použiť nielen na steny. Má široké uplatnenie a často sa používa na izoláciu podkrovia, stropov, priemyselných hál a dokonca aj akustických zásten. Ak máte záujem o 15 cm fasádnu vlnu - navštívte našu predajňu. V ponuke je aj lamelová vlna na garáž a vlna na podlahu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.