Skrutky na terasové dosky

Zobrazuje sa 1-24 z 24 položiek

Špeciálne upevňovacie systémy SPAX, určené na presnú a odolnú montáž podlahových dosiek mimo domu, vám umožnia jednoduché spojenie terasových dosiek pri zachovaní primeranej presnosti a estetiky. Skrutky do terasových dosiek, ktoré majú často zvýšenú tvrdosť, musia zniesť väčšiu odolnosť materiálu ako bežne používané pri známych drevinách. Preto sa vyznačujú nielen zvýšenou odolnosťou a pevnými zárezmi na hlavách umožňujúcich prácu skrutkovača pri vyšších rýchlostiach, ale aj nezvyčajným tvarom. Zaručuje, že inovatívne terasové skrutky natrvalo spoja drážkované dosky do jednotnej štruktúry a navyše sa stanú skutočnou dekoráciou v tradičnom štýle - farba starého zlatého alebo strieborného odtieňa dokonale zdôrazní charakter miesta a štýl konštrukcie - lávka, terasa alebo altánok.

Kvalitné skrutky do terasových dosiek

Terasa je investícia na dlhé roky, preto je také dôležité použiť na montáž terasových dosiek vhodné skrutky, ktoré jej dodajú nielen estetický vzhľad, ale budú odolné aj voči náročným poveternostným podmienkam. V našom internetovom obchode nájdete skrutky vyrobené z najkvalitnejších materiálov, takže určite splnia všetky vaše očakávania. Ponúkame skrutky do palubových dosiek SPAX, určené pre dosky z tvrdého aj mäkkého dreva. Náš sortiment zahŕňa aj montážnu súpravu skrutiek SPAX, ktorá môže okrem iného obsahovať: vyrobený z nerezových skrutiek na terasu, dvojstupňovej vŕtačky, bitu T-STAR plus a dištančných krížikov. S touto sadou si bez problémov vytvoríte svoju vysnívanú terasu, pretože terasové skrutky SPAX nevyžadujú vŕtanie do mäkkého dreva. Pozývame Vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou terasových skrutiek určených na trvalú montáž drevených terasových dosiek.

Aké skrutky na terasové dosky si mám vybrať?

Pri zvažovaní, akú skrutku zvoliť do terasovej dosky, má najväčší význam druh dreva, ktorý sa na stavbu terasy zvolí. Borovica, smrekovec európsky a smrekovec majú rôzne výhody a nevýhody, no najlepšou voľbou v takmer každom prípade budú nerezové skrutky A2 na terasy. Sú dostupné v striebornej a zlatej farbe, vďaka čomu sú takmer neviditeľné ako povrchová úprava podláh a terás. Ak si však stále nie ste istí, ktoré palubkové skrutky do trámov sú vhodné, môžete nás kontaktovať. Naša kancelária zákazníckeho servisu Vám rada poradí, ktoré nerezové skrutky do terasových dosiek splnia Vaše očakávania a prispôsobia sa typu Vašej terasy.

Pri výbere skrutiek do dreva na terasu sa oplatí venovať pozornosť niekoľkým faktorom, ktoré ovplyvňujú ich kvalitu. Dobrou voľbou budú doskové skrutky, ktoré minimalizujú vŕzganie konštrukcie. Hlučné terasové dosky nie sú nič príjemné, preto sa oplatí na to myslieť pri výbere konkrétnych skrutiek do terasového dreva. Tento aspekt ovplyvňuje aj uťahovací závit, ktorý by mal dosky natrvalo spájať s trámami. Ďalšou výhodou je malá valcová hlava, ktorá sa mierne zapúšťa do dreva a zaisťuje estetický vzhľad. Ak dodatočne zladíme farbu nerezovej terasovej skrutky, získame bezchybnú štruktúru, ktorá je nielen funkčná, ale aj príjemná na pohľad.

Nerezové palubné skrutky - naša ponuka

Ak neviete, aké skrutky do terasových dosiek zvoliť, určite si pozrite našu ponuku. V IzoSystems.sk ponúkame obrovský výber skrutiek, ako aj terasové sety, skrutky na terasy s hliníkovou konštrukciou, skrutky na drevené terasy a terasové systémy , ktoré s úspechom využijete pri stavbe terasy. Navyše v našom internetovom obchode nájdete ďalšie stavebné materiály, ktoré môžu byť užitočné pri stavbe alebo rekonštrukcii. Garantujeme najvyššiu kvalitu našich produktov, ako aj možnosť kontroly názorov zákazníkov, ktorí si daný produkt už zakúpili. Určite využite našu ponuku! Poskytujeme atraktívne ceny a expresné doručenie, ako aj možnosť vrátenia tovaru.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.