Terasové sady

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Na Izosystems.pl sme pripravili skrutky pre terasové dosky Spax - s nimi môžete natrvalo nainštalovať podlahové dosky mimo domu. Osadené dosky môžete pripevniť esteticky a s čo najväčšou presnosťou. Dosky montované vonku musia byť odolnejšie kvôli vysokej odolnosti – preto sa na ich pripevnenie používajú špeciálne pripravené spojovacie prvky.

Ich štruktúra umožňuje jednoduchšiu inštaláciu - majú silné zárezy na hlavách a nezvyčajný tvar, vďaka ktorému môže skrutkovač pracovať na najvyššej rýchlosti. Navyše ich vzhľad z nich robí jedinečnú dekoráciu každej terasy. Dostupné v zlatej a striebornej verzii.

Kúpte si terasové skrutky Spax a získajte odolnú a reprezentatívnu palubu. Výrobky zostávajú odolné voči korózii a budú slúžiť dlhé roky bez potreby renovácie alebo výmeny. Odporúčame vám zadávať objednávky - garantujeme vašu spokojnosť!

Objavte terasové skrutky Spax

Spoločnosť Spax dodáva skrutky medzinárodným zákazníkom, čím zabezpečuje najvyššiu kvalitu spracovania. Na stránke Izosystems.pl sme pre vás pripravili niekoľko verzií skrutiek z produkcie Spax - modely si môžete kúpiť v rôznych veľkostiach a farbách, ktoré ľahko zladíte s farbou dosiek. Skrutky na fasádne dosky a terasy Spax objednajte v sadách po 50 až 200 kusov.

Ponúkané doskové skrutky Spax sú univerzálne produkty určené pre domáce a exotické drevo. Patria do systému SPAX Tarasy. Pri nákupe dbajte na hrúbku dreva, pre ktorú je konkrétny model skrutky určený - napríklad terasové skrutky SPAX-D 5x60 mm sú vhodné pre dosky hrúbky 30 mm. Skrutky sú navyše vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu sú na svojom povrchu trvanlivé a odolné voči korózii.

Špeciálne upevňovacie systémy SPAX, určené na precíznu a odolnú montáž podlahových dosiek mimo domu, vám umožnia jednoduché spojenie terasových dosiek pri zachovaní primeranej presnosti a estetiky. Skrutky do terasových dosiek, ktoré majú často zvýšenú tvrdosť, musia zniesť väčšiu odolnosť materiálu ako bežne používané pri známych drevinách. Preto sa vyznačujú nielen zvýšenou odolnosťou a pevnými zárezmi na hlavách umožňujúcich prácu skrutkovača pri vyšších rýchlostiach, ale aj nezvyčajným tvarom. Zaručuje, že inovatívne terasové skrutky natrvalo spoja drážkované dosky do jednotnej štruktúry a navyše sa stanú skutočnou dekoráciou v tradičnom štýle - farba starého zlatého alebo strieborného odtieňa dokonale zdôrazní charakter miesta a štýl konštrukcie - lávka, terasa alebo altánok.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.