Výstužné tkaniny

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Profesionálne vykonaná tepelná izolácia zaručuje zachovanie primeranej tepelnej pohody vo vnútri objektu. Na túto úlohu je potrebná sieťovina zo sklenených vlákien, ktorá sa okrem iného vyznačuje: vysoká odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Použitie nekvalitnej podomietkovej sieťky môže spôsobiť jej odolnosť voči chemikáliám obsiahnutým v omietkach a farbách. Ak teda máte o takúto sieťku záujem, určite navštívte náš internetový obchod. Tu nájdete najkvalitnejšie izolačné materiály, ako aj lepidlá, malty a polystyrénové hmoždinky, ktoré môžu byť užitočné v zatepľovacích systémoch.

Na čo si dať pozor pri výbere výstužné tkaniny?

Sklolaminátová omietková sieťovina sa používa napr. ako spevňujúca vrstva vonkajších omietok. Táto sklotextilná sieťovina umožňuje predĺžiť životnosť tepelnej izolácie. Chráni vrstvu omietky pred prasklinami a poškriabaním počas používania. Používa sa v zatepľovacích systémoch ako výstužná vrstva, zabezpečuje tepelnú pohodu a šetrí peniaze.

Majú široké využitie pri vonkajšej izolácii stien budov, pretože takáto sklolaminátová výstužná sieťka vďaka svojej stabilnej štruktúre vlákien zaisťuje vysokú kvalitu vašej fasády. Jeho chemické zloženie by nemalo obsahovať roztoky hydroxidov alkalických kovov a vápnika, ktoré môžu mať korozívne vlastnosti. Vyberte si precízne hotový výrobok, ktorý si roky zachováva svoje pôvodné vlastnosti. Táto výstužná sieťovina zo sklenených vlákien je skvelou voľbou!

Ponúkame najkvalitnejšie európske siete zo sklenených vlákien, takže jednoducho nájdete široký výber rôznych gramáží a spôsobov perforácie. Pri výbere sklolaminátovej podomietkovej sieťky skontrolujte, či je vysoko odolná voči vplyvom prostredia a procesom starnutia. Dôležitá je aj cena za m2, no nekvalitná fasádna sieťka je len zdanlivá úspora. V našej predajni je rolka fasádneho pletiva veľmi atraktívna!

Rôzne typy sietí

Sklovláknitá mriežka na fasády je produkt ideálny pre použitie v zatepľovacích systémoch ETICS. Naša predajňa ponúka izolačné pletivo so žltou väzbou a jedno s točenou väzbou. Každý z nich má vysokú mechanickú odolnosť a sieťovina s pravidelnými okami a hladkým povrchom zaručuje rozmerovú stálosť. Ak máte záujem o vnútornú podomietkovú sieťku alebo fasádnu sieťku na polystyrén, pozrite si našu ponuku. Určite si skontrolujte, ktorá fasádna sieťka na polystyrén alebo fasádna sieťka na vlnu bude vo vašom prípade najlepšia.

Podomietkové siete - skontrolujte ponuku IzoSystems.sk

Ak máte záujem o sklolaminátovú fasádnu sieťku, určite ju nájdete v našej predajni. Ponúkame odolné fasádne pletivo na meter, ktoré je určené na spevnenie vnútorných sadrových omietok, ale aj fasád z obkladov alebo betónových poterov. Naša podomietková sklenená sieťovina je ideálna na miesta vystavené mechanickému poškodeniu, ako aj na zapustenie do vrstvy lepidla. Je ideálnym riešením vo výstužnej vrstve vonkajších fasád. Naša široká ponuka sietí rôznych hmotností a aplikácií odporúčame aj firmám vyrábajúcim vlastný zatepľovací systém. Všetky sa navyše vyrábajú v Európskej únii a sú odolné voči chemickým procesom.

Na čo ešte nezabudnúť pri výbere fasádnej siete?

Dobrá podomietková fasádna sieťovina sa vyznačuje vysokou odolnosťou a životnosťou. Nie je potrebné nanášať ďalšiu vrstvu sieťoviny, pretože kvalitný výrobok s príslušnou gramážou by mal svoj účel splniť okamžite. Ďalšou vlastnosťou pletiva je odolnosť proti mechanickému poškodeniu, čo je dôležité najmä v prípade spodných častí steny, teda tzv. základy. Nezabudnite tiež venovať pozornosť šírke sklenenej sieťoviny.

Prezrite si aj ponuku ďalších izolačných doplnkov, ako sú fasádne pásy, vetruvzdorné a páskové pásky, omietkové profily a vyberte si vhodné materiály. Ak máte nejaké otázky, kontaktujte nás. Ako internetový stavebný obchod odporúčame aj fasádne doplnky.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.