LED solárne lampy

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

LED svietidlá s fotovoltaickým panelom si získavajú čoraz väčšiu obľubu medzi ľuďmi, ktorí oceňujú hospodárnosť a pohodlie pri záhradnom dizajne. Toto energeticky úsporné riešenie bude fungovať v akomkoľvek priestore vystavenom slnečnému žiareniu. LED solárne lampy sú široko používané vo vonkajších aranžmánoch a jedinými prevádzkovými nákladmi je ich nákup.

LED lampy s fotovoltaickým panelom

Solárne svietidlá prezentované v našej ponuke pozostávajú z batérie, solárneho modulu a tzv fotovoltaický efekt. Modul umiestnený vo svietidle zachytáva svetlo počas dňa a pomocou fotovoltaického efektu ho premieňa na elektrinu. Získaná elektrina sa ukladá do batérie a následne sa uvoľňuje až po zotmení. Taktiež je možné dokúpiť svietidlo vybavené pohybovým senzorom.

Výkon LED svietidiel s fotovoltaickým panelom môže byť ovplyvnený faktormi, ako je ročné obdobie, oblačnosť a geografická poloha. Mali by ste ich tiež udržiavať čisté, pretože nečistoty môžu ovplyvniť aj úroveň nabitia zariadenia.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.