Priame závesy

Priamy záves CD Koelner 150 mm Priamy záves CD Koelner 150 mm 2
Available
Priame závesy

Priamy záves CD Koelner 150 mm

Z-ES-60/150
0,37 € / ks
Średnia ocena: 4,39
Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Naša ponuka zahŕňa priame vešiaky: univerzálne ES a flexibilné UE, používané najmä na výstavbu podkrovia. Ponúkame ES vešiaky a spojky: Koelner a Rigips. Na požiadanie je možné objednať aj iné typy a dĺžky vešiakov, ako aj vešiaky od iných výrobcov po kontaktovaní nášho Zákazníckeho servisu. Všetky informácie o nákupe nájdete na našej webovej stránke.

Prezrite si ponuku IzoSystems.sk - pripravili sme pre vás len vybrané produkty v niekoľkých veľkostiach, aby ste si mohli vybrať ten pravý plochý vešiak podľa svojich potrieb. Pohybujú sa v rozmedzí 70-300 mm a každý vešiak ES a UE je vyrobený z odolného pozinkovaného plechu, ktorý odolá aj veľkému zaťaženiu. Je potrebné dodať, že každý výrobok má vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach.

Skôr ako začnete inštalovať zavesený strop, prečítajte si viac o našich produktoch. Na stránke si za nízku cenu kúpite všetko potrebné príslušenstvo, ktoré využijete na priamu montáž, ako napríklad vešiak ES 60 a mnoho ďalších produktov.

ES rukoväte

Pri plánovaní inštalácie profilov CD 60 x 125 do stropov sa musíte rozhodnúť, ktoré ES spojky budú vhodné pre daný projekt. Na miestach obzvlášť vystavených vibráciám sa oplatí použiť flexibilné UE vešiaky. Vo všetkých ostatných prípadoch budú univerzálne pevné vešiaky ES dokonalé. Skontrolujte dostupné veľkosti - možno vás zaujme väčší vešiak ES 60/300, prípadne vešiak ES 60/175?

Univerzálne vešiaky

Prvky dostupné v našej predajni na montáž profilov do stenových konštrukcií a zavesených podhľadov sú vyrobené z veľmi odolného a korózii odolného oceľového plechu, obojstranne elektrolyticky pozinkovaného. U nás nájdete rôzne typy priamych vešiakov, univerzálne aj flexibilné.

Profilové vešiaky zohrávajú mimoriadne dôležitú úlohu - ich prvoradou úlohou je obmedziť vplyv negatívnych faktorov na vznik deformácií strešnej konštrukcie na plášti.

Aké ploché vešiaky ES a UE ponúkame?

Priame profilové vešiaky ES a UE sú prvky používané na upevnenie podkrovných konštrukcií. Umiestňujú sa do spodnej časti krovu alebo masívneho stropu, prípadne do ich bočnej časti. Na miestach, ktoré sú obzvlášť vystavené vibráciám, sa odporúča flexibilný záves pre UE profily. Používajú sa na pripevnenie CD profilov a možno ich použiť na svahoch striech a v interiéri. Vešiaky slúžiace na pripevnenie CD profilov umožňujú jednoduchú inštaláciu, ktorá výrazne urýchli výkon všetkých potrebných prác. Materiál vyrobený z plechu s dodatočným ochranným náterom je mimoriadne odolný. Dôležitou otázkou je fakt, že každý ES profil má technický preukaz, čo potvrdzuje ich vynikajúcu kvalitu.

ES alebo hríbové vešiaky – aký plochý vešiak ES si vybrať?

Typ vešiakov závisí od druhu práce, ktorú plánujete vykonávať. Pri ich výbere dbajte najmä na umiestnenie a parametre daného produktu.

Hubové vešiaky sa najčastejšie používajú na dosky vyrobené z dreva. Umožňujú rýchlu a pohodlnú inštaláciu iba pomocou dvoch skrutiek. Vešiaky ES sú určené na masívne steny a zvislé plochy.

Pri výbere správnych vešiakov dbajte na triedu ich nosnosti. Ukazuje, ktoré produkty sú schopné uniesť väčšiu váhu. Oplatí sa zamerať aj na výber veľkosti - napríklad jeden z najobľúbenejších modelov, vešiak ES 60/125. Obrovský vplyv na výber stropného vešiaka má aj hmotnosť sadrokartónu.

Flexibilné vešiaky na profily CD 60 - čo sa o nich oplatí vedieť?

Pre montáž podhľadov ponúkame rôzne doplnky - v našej ponuke nájdete nielen vešiak ES, ale aj flexibilný vešiak UE. Ide o príslušenstvo na vrchné police, ktoré si môžete kúpiť na IzoSystems.sk za nízku cenu. Toto je perfektné riešenie pre ľudí, ktorí renovujú svoj vlastný domov alebo pracujú profesionálne v stavebníctve. Využite túto jedinečnú príležitosť a vybavte sa sadou flexibilných vešiakov na sadrokartónové dosky.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.