Priame závesy

Priamy záves CD Koelner 150 mm Priamy záves CD Koelner 150 mm 2
Available
Priame závesy

Priamy záves CD Koelner 150 mm

Z-ES-60/150
0,35 € / ks
Średnia ocena: 4,39
Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Naša ponuka zahŕňa priame vešiaky: univerzálne ES a flexibilné EU, používané najmä pre podkrovné stavby. Ponúkame vešiaky ES: Koelner, Nida a Rigips. Na požiadanie je možné po predchádzajúcom kontakte s naším Zákazníckym servisom objednať aj iné typy a dĺžky vešiakov, ako aj vešiaky od iných výrobcov.

ES vešiak

Pri plánovaní montáže profilov do stropov je potrebné rozhodnúť, ktoré vešiaky ES budú pre daný projekt najvhodnejšie. Na miestach obzvlášť vystavených vibráciám sa oplatí použiť flexibilné EU vešiaky. Vo všetkých ostatných prípadoch budú univerzálne pevné vešiaky ES dokonalé.

Univerzálne vešiaky

Prvky na upevnenie profilov v stenových konštrukciách a zavesených podhľadoch dostupné v našej predajni sú vyrobené z veľmi odolného a korózii odolného oceľového plechu, obojstranne elektrolyticky pozinkovaného. Nájdete u nás rôzne typy priamych vešiakov, univerzálne aj flexibilné.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.