Lepidla na sietku na vlnu

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

V súčasnosti sú na trhu lepiace malty na lepenie vlny alebo polystyrénu, ako aj na zalievanie sieťoviny na polystyrén alebo vlnu. Ide o podobné produkty, líšia sa však účelom a spôsobom aplikácie. Dobrou voľbou budú aj univerzálne lepidlá použiteľné na akýkoľvek izolačný materiál. Pokiaľ však ide o lepidlo na zapustenie sieťky do vlny, v našom internetovom obchode ho ľahko nájdete za atraktívnu cenu. Nezabudnite si pozrieť aj našu ponuku iných stavebných a izolačných materiálov, pozývame vás na návštevu.

Náš internetový stavebný obchod je miestom, kde máme kvalitné izolačné lepidlá v kategórii stavebná chémia. Nezabudnite skontrolovať aj lepidlá na minerálnu vlnu, lepidlá na polystyrén a lepidla na sietku.

Lepidlo najvyššej kvality na vlnu a sieťku

V zatepľovacích systémoch sa bežne používajú lepidlá na lepenie minerálnej vlny alebo polystyrénu. Kvalitné lepidlo na minerálnu vlnu a sieťovinu by malo poskytovať odolnosť voči poveternostným vplyvom, vysokú pružnosť a priľnavosť. Pri inštalácii minerálnej vlny na fasádu by sme mali použiť vhodné lepidlo. V súčasnosti možno lepidlá na trhu rozdeliť na lepidlá s polyuretánovými vláknami a na polymérovej báze, ktoré je vhodné nasypať do nádoby a zmiešať s primerane odmeraným množstvom vody v pomere uvedenom na obale. Pri použití lepidla na dosky z minerálnej vlny alebo polystyrénu by sme sa mali riadiť odporúčaniami výrobcu. Takto zabezpečíme maximálnu trvanlivosť väzby.

Lepidlá na výstužnú vrstvu, t. j. zapustenie fasádnej sieťoviny do izolácie (napr. fasádna vlna), je možné použiť v exteriéri aj vo vnútri budovy. Táto cementová malta je pripravená na použitie ihneď po opätovnom premiešaní. Mal by sa naniesť na podklad a pritlačiť, pričom treba pamätať na to, že pri použití lepidla na sieťku sa oplatí naniesť výrobok tak, aby sieťka nebola viditeľná.

Lepidlá na lepenie sietí na vlnu v našej ponuke

Každý náš výrobok určený na lepenie vlny a sieťoviny je pružný a odolný proti mechanickému poškodeniu. Dodržiavaním pokynov výrobcu môžete výrazne zvýšiť jeho priľnavosť. Stojí za to vedieť, že použitie lepidla na betónové steny zlepšuje jeho účinnosť v porovnaní so stenami z keramických tvárnic. Ak však máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať. Naši pracovníci Vám radi poradia a navrhnú najlepší produkt pre danú úlohu. Odporúčame Vám pozrieť si aj našu ponuku, kde nájdete ďalšie potrebné stavebné materiály. Ponúkame Vám široký sortiment kvalitných produktov za priaznivé ceny.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.