Žlté parozábrany

Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Izolačná polyetylénová fólia

Parotesná fólia chráni zateplené podkrovie. Ide o účinnú ochranu proti vlhkosti tepelnej izolácie, ktorá je dostupná v dvoch farbách: žltá a biela - dodatočne vystužená. Fólia funguje tak, že chráni pred vniknutím vlhkosti do interiéru budovy do izolovanej steny alebo stropu. V opačnom prípade by sa mohla vyskytnúť vlhkosť, ktorá časom povedie k značnému poškodeniu.

Na Izosystem.pl máme rad značiek Isover a Foliarex, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a účinnosťou. Pri zatepľovaní budovy sa oplatí voliť tie najkvalitnejšie produkty, ochráni vás to pred potrebou následných opráv a výrazne zlepší komfort pobytu v budove.

Spoznajte naše produkty - polyetylénovú fóliu od Isoveru a Foliarexu

V našej ponuke sú produkty Isover, Koelner a Foliarex s výbornými parametrami, vďaka ktorým nebude môcť vodná para napáchať výraznejšie škody. Napríklad produkt STOPAIR - Isover STOPAIR parotesná fólia 0,20 mm od Isover má gramáž 150 g/m2, čo dáva výnimočné mechanické vlastnosti. Ide tiež o 0,2 mm polyetylénovú fóliu - je tenká, takže sa s ňou skvele pracuje a montáž je mimoriadne efektívna. Okrem toho je výrobok mimoriadne bezpečný - nerozširuje oheň.

Foliarex pre Vás pripravil tenkú fóliu ako je Foliarex PI 200 parotesná fólia 0,20, 100 m2 , ktorá je zároveň odolná proti roztrhnutiu a poskytuje výborné tepelnoizolačné vlastnosti. Je vysoko vodeodolný - neprepustí vodu ani pri tlaku 2kPa.

Obe fólie sú navyše veľmi pružné, vďaka čomu sú ideálne na použitie na veľkých plochách. Použitie mnohých vrstiev zaisťuje, že sa napriek silnému natiahnutiu neroztrhnú. Môžete ich použiť bez obáv z poškodenia.

Polyetylénová fólia - aplikácia

Parotesná fólia sa umiestňuje do všetkých medzier, kadiaľ môže preniknúť vodná para a spôsobiť tak rozsiahle škody. Spôsobí poškodenie izolačnej vrstvy a následne aj samotnej konštrukcie. Náklady na opravu môžu byť vysoké, preto by ste mali počas výstavby od samého začiatku zabezpečiť správnu ochranu. Umiestnite fóliu do šikmých striech, stien zrubových domov a drevených stropov. Môžete ho použiť aj na betónové stropy.

Izolačná polyetylénová fólia - na čo si dať pozor pri kúpe?

Výber izolačnej fólie by mal byť založený na dôkladnej kontrole niekoľkých dôležitých parametrov. Ukážu vám, či vaša fólia obstojí v skúške času.

Prvým a najdôležitejším parametrom je paropriepustnosť. Udáva počet gramov vody, ktoré prejdú 1 m2 fólie za 24 hodín.

Ďalšími dôležitými faktormi sú hrúbka a gramáž. Pomocou nich sa dá okrem iného skontrolovať, či je fólia dostatočne tenká a či sa nemôže roztrhnúť. Vysokokvalitné produkty, ako je rad značiek Isover a Foliarex, zostanú odolné voči silnému rozťahovaniu. Ak si vyberiete nekvalitné výrobky, môže sa ukázať, že budú poškodené už vo fáze inštalácie. To vás zase vystaví nečakaným nákladom, ktorým sa chcete vyhnúť. Investujte do produktov najvyššej kvality!

V našom internetovom obchode dostanete parotesné fólie v kotúčoch 67 a 100 m2. Toto množstvo dostupné za nízke ceny vám umožní zásobiť sa výrobkom, ktorý použijete na ochranu celého izolovaného povrchu.

Fólie sú nevyhnutným produktom pri zabezpečovaní tepelnej izolácie. Vďaka ich vysokej kvalite účinne ochránite izolačnú vrstvu a konštrukciu proti pôsobeniu vodnej pary, ktorá by mohla viesť k značnému poškodeniu. Vyberte si efektívne riešenia – vyberte si polyetylénovú izolačnú fóliu od IzoSystems.sk.

Pozrite si našu ponuku a vyberte si ten najlepší produkt, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky. Ak máte problém sa rozhodnúť, kontaktujte nás a my sa pokúsime nájsť tú správnu fóliu pre vás.

Pozrite si aj hliníkové parozábrany, aktívne parozábrany a reflexné parozábrany z našej ponuky!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.