Upevňovacie prvky pre ploché strechy

Zobrazuje sa 1-24 z 57 položiek

Tesárske skrutky sú nepostrádateľným prvkom pri spájaní strešných konštrukcií. Možno ich použiť ako na drevo, tak aj na strešné plechy. Všetky produkty dostupné v našom obchode majú aktuálne schválenia a spĺňajú platné normy. Ponúkame okrem iného samorezné skrutky so šesťhrannou hlavou, používané napríklad pri montáži trapézového plechu na strechu. V našom sortimente nájdete skrutky najvyššej kvality s mnohými unikátnymi vlastnosťami, ktoré zaručujú ich životnosť, máme aj hmoždinky na ploché strechy. Je to mimoriadne dôležité, pretože tento typ spojovacích prvkov by mal byť pevný a slúžiť mnoho rokov. Ich správny výber je dôležitý, preto sa oplatí dôverovať odborníkom v tejto oblasti.

Tesárske skrutky do dreva

Sortiment dopĺňajú masívne vyrobené tesárske skrutky do dreva s doskou a zápustnou hlavou vo všetkých najobľúbenejších dĺžkach a veľkostiach. Každý z produktov dostupných v ponuke má špeciálny antikorózny náter, ktorý chráni pred škodlivými účinkami vlhkosti a nepriaznivými poveternostnými vplyvmi. Všetky skrutky vďaka nemu získavajú pevnosť, čo je dôležité najmä v prípade strešných konštrukcií.

Predávame aj strešné skrutky typu "sponky" s príslušným vyhlásením o zhode a technickým schválením.

Ak vás zaujíma, aký je rozdiel medzi tesárskymi skrutkami s tanierovou hlavou a zápustnou hlavou, prípadne akú veľkosť skrutiek do plechu zvoliť, kontaktujte nás – naši poradcovia sú tu pre vás.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.