Krokvové závesy zaoblené

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Ponúkame podkrovné vešiaky v mnohých veľkostiach. Takýto široký výber vám umožní vybrať si ten správny produkt, ktorý vám umožní vytvoriť konštrukciu odolnú voči zaťaženiu. Hríbový kotvový vešiak je vyrobený z kvalitného oceľového plechu obojstranne elektrolyticky pozinkovaného. Overte si nosnosť modelov, o ktoré máte záujem – to vám napovie, akú váhu unesie podkrovný kotevný vešiak. Podkrovný kotevný vešiak je odolný voči zaťaženiu a korózii.

Pre bezpečné vybudovanie podkrovia si kúpte kvalitný hríbový vešiak od renomovaných značiek Rigips a Koelner. Vyskúšajte pri rekonštrukciách podkrovný kotviaci vešiak. Náš internetový stavebný obchod má aj vešiaky ES a ďalší potrebný materiál na renováciu u vás doma.

Hríbový vešiak do podkrovia

Keďže každý hríbový podkrovný vešiak je v podobnej cene, výber ich typu závisí najmä od miesta inštalácie. Podkrovný vešiak sa pripevňuje na bočnú stranu drevených konštrukcií krovu pred položením prvej vrstvy izolácie. Hríbové madlo ES do podkrovia sa používa na masívne stropy a všetky zvislé plochy, napríklad krokvy, pomocou skrutiek.

Vyrobený z pozinkovaného plechu je vhodný okrem iného na: montáž sadrokartónových dosiek. Ide o obľúbený doplnok, pokiaľ ide o sadrokartónový systém. Dá sa namontovať priamo na drevenú konštrukciu pomocou klincov a skrutiek. Vešiak poslúži aj pri vyrovnávaní profilov či znižovaní stropnej konštrukcie. Dôležitou otázkou je jeho tuhosť a materiály, z ktorých bol vyrobený. Ak chcete zistiť túto informáciu, stačí si pozrieť jej popis na webovej stránke. Oplatí sa skontrolovať aj iné materiály na sadrokartón , ako sú hríbové skrutky alebo otočné vešiaky.

Hríbová rukoväť - výhody

Hríbový vešiak umožňuje jednoduché vytváranie podkrovných konštrukcií a mnohých ďalších konštrukcií, napríklad na inštaláciu podhľadov. Hríbové vešiaky majú tiež vysokú nosnosť, takže znesú aj veľké bremená. Väčšie modely pojmú až 40 kg.

Prečo je ešte húb-kotva vešiak taký populárny? Pomocou hríbových vešiakov ľahko opravíte nerovnosti krovu a na montáž vám stačia dve skrutky (v prípade iných typov vešiakov často 6 skrutiek).

Naša ponuka zahŕňa hríbové vešiaky na profily, používané najmä na výstavbu podkrovia a montáž a vyrovnávanie profilov v strešných konštrukciách. Ponúkame húbové kotvové vešiaky: Koelner a Rigips. Je možné objednať aj iné typy a dĺžky vešiakov, ako aj vešiaky od iných výrobcov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa montážnych profilov s vešiakmi a spojkami, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.