Šnekové hmoždinky do polystyrénu

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Naša ponuka zahŕňa jednodielne kolíky a skrutkovacie kolíky pre polystyrén. Skrutkovacie čapy slúžia na pripevnenie ľahkých prvkov na polystyrénové a polyuretánové dosky priamo v zateplenej fasáde cez vonkajšiu vrstvu omietky bez spôsobenia bodových tepelných mostov. Jednodielne hmoždinky sa používajú na základové múry, pivničné steny, sokle budov a ostenia okien a dverí.

Z ponuky našej predajne si určite pozrite aj skrutkovacie hmoždinky do polystyrénu a protipožiarne hmoždinky. Všetky prezentované upevňovacie systémy sú pevné a odolné.

Na želanie zákazníka vieme zabezpečiť šnekové kolíky na polystyrén od iných výrobcov, po predchádzajúcom kontakte s naším oddelením služieb zákazníkom.

Polystyrénové špendlíky na slimáky - aplikácia

Náš internetový obchod ponúka množstvo produktov. Jedným z nich je šnekový kolík pre polystyrén, ale na čo vlastne slúži? Takáto skrutka z polystyrénu zaskrutkovaná do fasády umožňuje pripevniť relatívne ľahké prvky, ako je číslo budovy, poštová schránka alebo fotoaparát. Navyše umožňuje zachovať kontinuitu tepelnej izolácie, pretože nevytvára tepelné mosty. Preto sú takéto špirálové kolíky veľmi užitočné, najmä keď staviate nový dom. Bezpečná a precízna montáž svetelných prvkov na vonkajší povrch fasády je niekedy nevyhnutná a vtedy je najlepšie zvoliť kvalitný výrobok, ktorý nepoškodí izoláciu.

Polystyrénová skrutka – na čo si dať pozor pri výbere?

Takéto skrutky na montáž do polystyrénu sú nepochybne izosužitočným doplnkom pri stavbe alebo rekonštrukcii domu. Na čo by ste si však pri ich výbere mali dať obzvlášť pozor? V prvom rade by takáto súprava (t.j. hmoždinka a skrutka pre polystyrén) mala byť vyrobená z materiálov najvyššej kvality. Z tohto dôvodu je najlepšie zvoliť osvedčených výrobcov, ako je RawlPlug. Ich polystyrénové kolíky sú v IzoSystems.sk dostupné v niekoľkých veľkostiach, takže si tu každý nájde to svoje. Navyše, ich špirálové kolíky pre polystyrén sa vyznačujú jedinečným dizajnom so samorezným hrotom. Po zaskrutkovaní do polystyrénu nespôsobia žiadne poškodenie a vytvoria pevné a odolné spojenie.

Vhodné skrutky pre polystyrén umožňujú jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Ak je však montáž skrutiek do polystyrénu problematická, radi vám poradíme, ako by mala vyzerať. Tieto informácie nájdete na našej webovej stránke, ale môžete sa spoľahnúť aj na našu podporu, ak nám zavoláte. Radi vám poradíme, ktoré šnekové skrutky pre polystyrén budú najlepšie a predstavíme rôzne typy. Ponúkame skrutky s priemerom 28 mm, ktoré nespôsobujú prešívanie na povrchu.

Ktorú závitovku pre polystyrén si mám vybrať?

Náš sortiment zahŕňa rôzne produkty vrátane plastových špirálových skrutiek, rozperných hmoždiniek a kovových skrutiek. Ak teda potrebujete konkrétny doplnok, určite ho v našej ponuke nájdete. Vždy nás môžete kontaktovať a opýtať sa na produkt a my sa pokúsime pomôcť. Pokiaľ ide o polystyrénové skrutky, môžete si vybrať tie, ktoré sú vyrobené z kvalitného polyamidu alebo nylonu. V popise nájdete všetky najdôležitejšie informácie, vrátane: celková hĺbka spojky, ktorá sa mení v závislosti od dĺžky hmoždinky. Poznať vlastnosti produktu pred nákupom je veľmi dôležité, preto vás pozývame, aby ste si prezreli našu celú ponuku. V našom internetovom stavebnom obchode nájdete množstvo produktov, ktoré sú nevyhnutné pri stavbe alebo rekonštrukcii domu, vrátane upevňovania zateplenia fasády , ale aj iných upevňovacích systémov.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.