Omietka s trblietkami

Zobrazuje sa 1-1 z 1 položiek

Omietka s trblietkami

Dekoratívne omietky majú mnoho výhod. V prvom rade sú fantastické na miestach, ktoré sú intenzívne využívané, steny vystavené častým poveternostným vplyvom alebo poškodeniu. Vonkajšia omietka so sľudou umožňuje nielen časté umývanie stien, ale aj skvelo vyzerá a dokáže zmeniť dekor každého priestoru. Ak hľadáte materiál, ktorý je odolný voči poškodeniu a odolný voči drhnutiu, určite si pozrite našu ponuku!

Mozaiková omietka s trblietkami má mnoho aplikácií

Mozaiková dekoratívna omietka je zvyčajne hmota na báze akrylátovej disperzie. Má prídavok farebného kremenného kameniva a sľudy, ktoré vytvárajú dekoratívny náter, ktorý zdobí napríklad steny. Je ideálny na konečnú úpravu stien zvonku a zvnútra, poskytuje ochranu pred nečistotami. Vysoká mechanická odolnosť ho predurčuje najmä na fasády budov, schodiská a chodby. Nájdete ho aj v interiéri, na sokloch, rímsach, základoch a balkónoch. Pamätajte však, že omietku by ste nemali nanášať počas nepriaznivých poveternostných podmienok: silný vietor, výdatné zrážky, nízke teploty pod 10 stupňov alebo na priamom slnku. Potom si môžete byť istí, že materiál úplne vyschne, čo zaisťuje vynikajúcu priľnavosť.

Sľudová omietka - aplikácia a odporúčania

Mozaiková omietka s trblietkami vyžaduje správnu prípravu a aplikáciu, aby si zachovala svoje vlastnosti. Vďaka použitiu prírodného kameniva sa nezafarbuje a dokonale priľne k podkladu. Fasádna omietka so sľudou by mala byť použitá v súlade s odporúčaniami, t. j. na rovný nosný podklad zbavený látok znižujúcich priľnavosť (prach, bitúmen), na vodorovné plochy nevystavované dlhodobému poveternostným vplyvom a vlhkosti. Proces prípravy omietky je tiež veľmi dôležitý - pred použitím je potrebné obsah balenia premiešať pomocou nízkootáčkového mixéra, kým produkt nebude mať jednotnú konzistenciu. Mali by ste použiť materiál z jednej výrobnej šarže, nanášať ho bez prerušenia a nechať vyschnúť pri vhodnej teplote. Neaplikujte na plochy vystavené vlhkosti, v prípade podláh udržujte vhodné sklony a používajte podľa návodu, nechajte vyschnúť. Počas tejto doby musíte tiež zabezpečiť, aby bola omietka riadne chránená okrem iného pred: dážď.

Dekoratívna omietka so sľudou v ponuke IzoSystems.sk!

V našom stavebnom obchode nájdete obrovský výber sadrových výrobkov. Ponúkame nielen kremennú omietku so sľudou, ale aj iné produkty, ako je vonkajšia mozaiková omietka. Nezabudnite si pozrieť všetky naše ponuky v kategórii stavebná chémia. Garantujeme atraktívne ceny a expresné dodanie a ak naša ponuka farieb a omietok neobsahuje produkt, ktorý potrebujete, objednáme ho špeciálne pre Vás. Stačí kontaktovať našu kanceláriu služieb zákazníkom a zadať individuálnu objednávku.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.