Jachtárske laky

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Máte na záhrade jazierko s majestátnym mostom alebo miniatúrnym mólom? Alebo možno ste majiteľom krásnej drevenej jachty? Pamätajte, že tento materiál, neustále vystavený vode, môže veľmi rýchlo stratiť svoj krásny vzhľad a jeho štruktúra sa bude postupne zhoršovať. Tento proces zastavíte použitím špeciálneho jachtárskeho laku dostupného v našej ponuke.

Totovysokokvalitný prípravok, ktorý dlhodobo chráni drevo proti vplyvom vodného prostredia. Je mimoriadne účinný, ľahko sa aplikuje a je úplne vodeodolný. S jeho pomocou ochránite nielen člny či drobné záhradné stavby, ale aj celé plošiny. Farba na jachtu dodáva materiálom lesk a môžete ju dokonca nanášať jednoduchým štetcom alebo valčekom.

Pozrite si našu širokú ponuku už teraz. Ponúkame farby a laky od najlepších výrobcov,odolný voči oderu a najťažším poveternostným podmienkam. Len u nás si ich môžete objednať za také atraktívne ceny.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.