Modré parozábrany

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Parotesná fólia sa používa v stavebníctve na zabezpečenie parotesnej izolácie pri výstavbe plochých striech. Niekedy sa táto modrá stavebná fólia používa aj ako izolačná vrstva pod podlahové panely, podlahy a potery. Jeho úlohou je blokovať pretláčanie vodnej pary zvnútra miestností na tepelnú izoláciu. Je to vynikajúca vrstva odolná proti vlhkosti a spolu s minerálnou vlnou a paropriepustnou membránou vytvára tesný strešný systém. Poznať hlavné vlastnosti produktu modrej fólie sa oplatí, ak potrebujete produkt určený na parotesnú izoláciu v rámových konštrukciách stien, striech alebo stropov.

Modrá fólia – čo sa o nej oplatí vedieť?

V prvom rade je modrá parotesná fólia určená na parotesnú izoláciu pri konštrukcii striech, stien a stropov. Môže sa použiť ako vrstva odolná voči vlhkosti pod podlahy. Pred kúpou sa oplatí prečítať si vyhlásenie o parametroch takéhoto výrobku, t. j. uistiť sa, že má označenie CE. V prvom rade sa oplatí vedieť, že kvalita fólie je vyjadrená v tolerancii jej parametrov. V našej predajni nájdete fóliu 0,2 mm s toleranciou T30. Ukazovateľom kvality fólie je aj hrúbka, vďaka ktorej je takýto výrobok vysoko odolný proti prasknutiu.

Fólia sa používa predovšetkým na izoláciu parozábrany, no k jej inštalácii sú potrebné aj ďalšie doplnky. Hovoríme o páskach, ktoré sa zvyčajne dajú použiť len v interiéri. Príkladom je polyesterovým vláknom vystužená páska na lepenie a opravu polypropylénových alebo polyetylénových fólií a ich spájanie s inými plastmi. Na druhej strane je možné použiť iné produkty vonku a vnútri budov, ako napríklad tesnenie rohov. Pozor si dajte aj na tesniace manžety, určené na utesnenie stenových a podlahových, prívodných a odtokových potrubí.

Akú parotesnú fóliu si mám vybrať?

Naša stavebná predajňa ponúka výber tých najkvalitnejších parotesných fólií, ktoré splnia vaše očakávania. Naše výrobky sú vyrobené z nízkohustotného polyetylénu, ktorý vytvára izolačnú vrstvu proti vlhkosti. Naša ponuka obsahuje tovar, ktorý bude vhodný aj pre menej náročných investorov, pretože naše ceny za m2 parotesnej fólie sú veľmi atraktívne. Fólia má chrániť tepelnoizolačnú vrstvu proti vlhkosti, preto by fólia mala byť aj trvácna a odolná voči poškodeniu. Ďalšou zaujímavou ponukou na trhu je tekutá fólia, ktorá zohráva nemenej dôležitú úlohu pri izolácii budov. Ak máte záujem o suchú výstavbu , oplatí sa pozrieť si produkty ako vonkajšia termoizolačná fólia, hliníková parozábrana, aktívna parozábrana.

Dúfame, že naše produkty splnia všetky vaše očakávania. Ponúkame len tovar vyrobený z najkvalitnejších materiálov a sme si istí, že splní svoj účel. V IzoSystems.sk ponúkame konkurenčné ceny, takže si tu každý nájde to svoje. Určite si pozrite našu celú ponuku.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.