Reflexná fólia

Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Izolačná fólia je výbornou alternatívou minerálnej vlny. Jeho úlohou je udržiavať vhodnú teplotu vo vnútri budovy. Izolačnú fóliu je možné použiť na mnoho povrchov, ako sú steny alebo podkrovia. Je oveľa ľahší ako minerálna vlna a polystyrén, a preto sa preň rozhoduje čoraz viac ľudí. V prípade izolačnej fólie navyše nevzniká zdraviu škodlivý prach a cena zostáva veľmi atraktívna.

Hliníková fólia na zateplenie - viacvrstvový zatepľovací systém

Ak uvažujete nad využitím termoizolačnej fólie vo vašej domácnosti, určite sa naučte jej presnú aplikáciu. Strešná izolačná fólia úspešne odráža tepelné žiarenie a zabraňuje vzniku vlhkosti a plesní. Špičkové termofólie pozostávajú z dvoch 30 mikrónov hrubých leštených hliníkových povrchov.

Suchý vzduch je uzavretý vo vrstvách polyetylénovej fólie s voštinovou štruktúrou, ktorá zabraňuje kondenzácii vodnej pary. Styčné body tepelnoizolačnej rohože sú obmedzené na minimum, takže súčiniteľ tepla je veľmi dobrý.

Fólia na izoláciu vnútorných stien - investícia do tepelnej pohody

Strešná izolačná fólia obmedzuje frekvenciu prenikania infračerveného žiarenia a už jedna rola môže výrazne zlepšiť váš tepelný komfort.

Samolepiaca tepelná izolácia bude fungovať na mnohých rôznych povrchoch. Môže sa použiť na preklady, steny garáže alebo podlahy. Môžete si tiež vybrať možnosť lepidla.

Tepelnoizolačné fólie na stenu - zníženie tepelných strát

Inštalácia izolačnej fólie na stenu nie je náročná. Šírka role fólie a príslušenstvo potrebné na vytvorenie izolačnej vrstvy by mali byť prispôsobené tomu. Fóliová tepelná izolácia je mimoriadne účinná a je schopná vám zabezpečiť tepelnú pohodu vo vašom interiéri. Určite ho používajte a užívajte si jeho vynikajúce vlastnosti. Oceníte ich najmä počas dlhých mrazivých nocí. Určite sa oplatí zvoliť termoizolačnú fóliu.

Vonkajšia termoizolačná fólia v našej ponuke!

Reflexná fólia, tiež známa ako termoizolačná fólia, je fólia, ktorá využíva okrem iného: hliník na vytvorenie účinnej tepelnej izolácie. Reflexné izolačné fólie, napríklad reflexná fólia Parotec FOLTERM DUO 5 mm, nahrádzajú určité množstvo štandardnej izolácie a odporúčajú sa najmä tam, kde nie je možné použiť veľké hrúbky štandardného izolačného materiálu, ako je vlna alebo polystyrén. V našej predajni nájdete kvalitné termoizolačné fólie ako termoizolačná fólia Onduline ONDUTERM XL a reflexná fólia Aluthermo Quattro 10mm dostupné v kotúčoch alebo metroch od renomovaných výrobcov na trhu. Nie všetky stavebné obchody majú rozsiahlu ponuku takýchto fólií a sadrokartónových prvkov , preto vám odporúčame pozrieť si celý sortiment IzoSystems.sk.

Určite si pozrite našu ponuku parozábranných fólií, t.j. žltá parozábrana, hliníková parozábrana a aktívna parozábrana. Navštívte našu webovú stránku a vyberte si produkty, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Dnes vás čakáme!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.