Membrány EPDM

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Ak máte záujem o metrovú EPDM fóliu alebo jej cenu za m2, nemohli ste prísť na lepšie miesto. V našej ponuke je na mieru vyrobená EPDM membrána, na ktorú by ste si rozhodne mali dať pozor, ak máte záujem o odolné a nepriepustné hydroizolačné membrány. Toto riešenie má mnoho výhod, preto vás pozývame, aby ste sa oboznámili s našou ponukou. Zistite s nami, čo je EPDM a kde sa používa fólia EPDM.

Čo je EPDM membrána?

EPDM izolačná membrána je hydroizolačné riešenie na báze syntetického kaučuku. Je tiež známa ako zástera EPDM. Získava sa v procese polymerizácie etylénu a propylénu a monoméru so špeciálnymi prísadami. Vďaka svojim vlastnostiam sa dá použiť v akomkoľvek podnebí. Ide o elastomér zosieťovaný v procese sírovej alebo peroxidovej vulkanizácie, vďaka čomu je schopný reverzibilnej deformácie pod vplyvom mechanických síl pri zachovaní kontinuity jeho štruktúry. Nezabudnite skontrolovať vlastnosti EPDM membrány pre okná alebo EPDM pre strechu.

Prečítajte si o vlastnostiach EPDM membrán

EPDM sa vyznačuje dobrými vlastnosťami, životnosťou počítanou v desiatkach rokov a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Na trhu dostaneme okrem iného: EPDM pásky na tesnenie okien alebo striech. Každá EPDM páska s lepidlom bola vytvorená pre dlhodobé používanie a navyše je ľahko recyklovateľná. Nevyžadujú žiadnu údržbu a sú odolné voči UV žiareniu. Pre mnohých ľudí je EPDM strešný systém, ale to nie je pravda. EPDM nie je len strešná membrána. EPDM izolácia sa používa na mnohých miestach vďaka svojej vodotesnosti a odolnosti voči vonkajším faktorom, vrátane: v prípade rybníkov a rybníkov. EPDM fólia má množstvo aplikácií, okrem iného vďaka: jeho tesnosť. Z tohto dôvodu sú bežne ponúkané produkty ako samolepiaca EPDM fólia, EPDM membrána na terasové okná alebo EPDM fólia na okná. Okrem toho dobre poslúži aj ako izolácia balkónov, plochých striech alebo zelených striech.

EPDM membrána v IzoSystems

Náš obchod so zmiešaným tovarom je miestom, kde si môžete kúpiť najefektívnejšie izolačné materiály vrátane EPDM membrán. Ide o vonkajšie, samolepiace pásky s akrylátovým lepidlom, veľmi často používané na utesnenie okien a dverí. Ide o riešenie na báze syntetického kaučuku. Ponúkaná EPDM membrána sa vyznačuje radom želaných materiálových vlastností. Čo možno od tohto typu pások očakávať je predovšetkým vysoká odolnosť voči škodlivým poveternostným vplyvom, chemikáliám, UV žiareniu a vlhkosti. Pozoruhodná je aj veľmi dlhá životnosť, ktorá zaručuje, že tesnenia si zachovajú svoje technické parametre dlhé roky. EPDM membrána je ekologická, plne recyklovateľná a má minimálny dopad na prírodné prostredie. Predávame produkty od uznávaných výrobcov s medzinárodnými schváleniami a certifikátmi. Presvedčte sa sami, že krytina EPDM je neuveriteľne odolná.

EPDM fólia – ako ju používať?

EPDM fólia bude použitá na utesnenie škár medzi oknami, dverami a predstenovými prvkami. Dokonale chráni pred vniknutím vody a vetra do budovy. Tiež sa oplatí umiestniť ho v blízkosti prahov k vchodu a balkónu. EPDM fólia je všestranný produkt, ktorý poskytuje viditeľné výsledky.

Inštalácia membrány nie je vôbec náročná úloha, ale je tu niekoľko vecí, ktoré by ste si mali zapamätať. Existujú rôzne typy, ako napríklad strešná EPDM membrána, univerzálna vonkajšia EPDM membrána alebo so systémovou sponou. Zaujímavosťou je, že EPDM membrána je opakovane použiteľná. Lepenie EPDM membrány v bytovom dome môžete zveriť profesionálom, ale nie nevyhnutne. Ak máte príslušné lepidlo, môžete EPDM lepiť na okná či terasy úplne sami. Takáto hydroizolácia je odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, preto sa na streche najčastejšie stretávame s EDPM. Zabezpečujeme, že krytina z EPDM a ďalšie vydržia vďaka svojej nadpriemernej životnosti dlhé roky.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte.